Pergoly a terasy

Pergoly a terasy realizujeme na klíč včetně dokumentace, vizualizace, stavební přípravy až po samotný úklid.

Pergoly

Pergoly nejenže vylepšují estetický vzhled vašeho domova, ale také vám poskytují dodatečné pohodlí a funkčnost. Představte si nádherné letní večery strávené s přáteli a rodinou pod vaší pergolou, obklopeni zelení a chráněni před sluncem.

Naše pergoly jsou navrženy tak, aby odolaly jakýmkoli povětrnostním podmínkám. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního dřeva, které je odolné vůči hmyzu a plísním, což zaručuje jejich dlouhou životnost.

Terasy

Nebo si představte klidné ráno na terase, kdy si vychutnáváte svou první kávu dne v soukromí a pohodlí vašeho venkovního prostoru.

Terasy navrhujeme a realizujeme tak, abychom vyhověli veškerým vašim požadavkům jak na kvalitu a vzhled, tak na cenovou hladinu.

Proč pergoly a terasy od ENPF?

Je pro nás důležité dodat kvalitní výrobek a poskytnout vám tu největší pomoc s výběrem vhodných materiálů, prvků a funkčnosti navrženého nábytku.

Péče projektanta při plánování projektu

Možnost expresní výroby, dodání i montáže

Poctivé řemeslo a mnohaletá praxe

Vlastní výrobní prostory, které můžete navštívit

Rychlý servis a pomoc v případě potřeby

Garance kvality a doživotní záruka

Co říkají naši klienti

5.0

(12 recenzí)

Nechal jsem si od firmy zhotovit nábytek do předsíně i do obývacího pokoje. Se vším mi poradili a byli maximálně ochotní. Celá montáž netrvala ani jeden den a vše proběhlo bez jediného problému. Naprostá spokojenost jak s kvalitou nábytku tak i s rychlosti výroby a montáže. Mohu doporučit.

Adam Tvrdoň

Určitě doporučuji! Celá zakázka, od zaměření, návrhu až po realizaci proběhla v perfektním čase. Velice oceňuji osobní přístup jednatele pana Damka. Samotná realizace proběhla doslova příjemně. Technici Hudec a Macura vše provedli a maximálním ohledem na práci v bytě. Což velmi oceňuji.

Radim Sedlák

U společnosti ENPF jsem si nechala zhotovit nábytek na míru. Jsem maximálně spokojena s kvalitou provedení i termínem dodání, což byl cca 1 měsíc. Jednání firmy se zákazníkem bylo velmi vstřícné a spolehlivé. Tuto firmu jednoznačně doporučji. Já sama ji v případě potřeby opět využiji. Děkuji Vám i touto cestou.

Ivana Santariusová

Pergoly a terasy vyrábíme v Ostravě a působíme v Moravskoslezském kraji i celé ČR

Přijďte se k nám podívat

  • Náš odborník se vám bude osobně věnovat a pomůže vám s plánováním.
  • Můžete si prohlédnout naše výrobní prostory a také se případně podívat na svoji zakázku.
  • Prohlédnete si mnohé materiály, ať už na vzorcích anebo na jiných rozpracovaných zakázkách.

Inspirace z našeho blogu