Nábytek na míru pro prodejny, kanceláře a veřejný sektor

Zabýváme se výrobou do obchodních i komerčních prostorů, dodávkou do bytových domů a celého veřejného sektoru.

Obchodní prostory a prodejny

Zabýváme se zakázkovou výrobou pro veškeré obchodní prostory, hotely, salóny, prodejny a veškeré další prostory. Vybavujeme také kompletně kanceláře včetně vstupních recepcí a zasedacích místností.

Naše řemeslné dovednosti a technické schopnosti nám umožňují vytvářet kusy, které jsou nejen krásné, ale také odolné a dlouhodobě funkční. Naše produktová řešení přitom plně respektují vaše individuální potřeby a specifické požadavky.

Sektorové kuchyně

Dodáváme a montujeme stovky kusů sektorových kuchyní ročně do největších bytových fondů v České republice. Tyto moderní sektorové kuchyně dodáváme včetně spotřebičů a veškerých souvisejících prací, jako zapojení spotřebičů a případných elektrikářských a vodovodních příprav. Tedy po našich montážnících již do hotového bytu vstupují přímo noví nájemnici.

Nábytek pro veřejný sektor

Vyrábíme nábytek splňující ty nejpřísnější technické požadavky pro nemocnice, laboratoře a školy. Disponujeme největším možným zázemím pro plnění veškerých požadavků a hlavně lidským potencionálem plnit zakázky včas a ve vysoké kvalitě.

Dlouhodobě spolupracujeme v rámci truhlářství s městy na základě rámcových smluv, kdy jsme pro ně k dispozici pro jakékoliv činnosti.

Proč spolupráce s ENPF?

Je pro nás důležité dodat kvalitní výrobek a poskytnout vám tu největší pomoc s výběrem vhodných materiálů, prvků a funkčnosti navrženého nábytku.

Péče projektanta při plánování projektu

Možnost expresní výroby, dodání i montáže

Poctivé řemeslo a mnohaletá praxe

Vlastní výrobní prostory, které můžete navštívit

Rychlý servis a pomoc v případě potřeby

Garance kvality a doživotní záruka

Co říkají naši klienti

5.0

(12 recenzí)

Nechal jsem si od firmy zhotovit nábytek do předsíně i do obývacího pokoje. Se vším mi poradili a byli maximálně ochotní. Celá montáž netrvala ani jeden den a vše proběhlo bez jediného problému. Naprostá spokojenost jak s kvalitou nábytku tak i s rychlosti výroby a montáže. Mohu doporučit.

Adam Tvrdoň

Určitě doporučuji! Celá zakázka, od zaměření, návrhu až po realizaci proběhla v perfektním čase. Velice oceňuji osobní přístup jednatele pana Damka. Samotná realizace proběhla doslova příjemně. Technici Hudec a Macura vše provedli a maximálním ohledem na práci v bytě. Což velmi oceňuji.

Radim Sedlák

U společnosti ENPF jsem si nechala zhotovit nábytek na míru. Jsem maximálně spokojena s kvalitou provedení i termínem dodání, což byl cca 1 měsíc. Jednání firmy se zákazníkem bylo velmi vstřícné a spolehlivé. Tuto firmu jednoznačně doporučji. Já sama ji v případě potřeby opět využiji. Děkuji Vám i touto cestou.

Ivana Santariusová

Nábytek vyrábíme v Ostravě a působíme v Moravskoslezském kraji i celé ČR

Přijďte se k nám podívat

  • Náš odborník se vám bude osobně věnovat a pomůže vám s plánováním.
  • Můžete si prohlédnout naše výrobní prostory a také se případně podívat na svoji zakázku.
  • Prohlédnete si mnohé materiály, ať už na vzorcích anebo na jiných rozpracovaných zakázkách.

Inspirace z našeho blogu