Kuchyně na míru

Vaše nová kuchyně vás bude provázet každým dnem, svěřte se proto do péče našich odborníků, kteří vám pomohou zvolit vhodné rozložení i dekory.

Kuchyně vysokého standardu

Kuchyně, které vyrábíme, se vyznačují vysokou odolností a životností. Používáme ověřené materiály, EGGER a Kronospan, u kterých lze vybírat se široké palety dřevin a dekorů.

Mezi oblíbené kování a vnitřní vybavení kuchyně patří produkty značky STRONG, která plnohodnotně konkuruje světovým výrobcům kování, či kombinace s FRANKE, BLUM.

Ke kuchyním dodáváme za výhodné ceny spotřebiče značky například MORA či Beko a kompletní instalace LED osvětlení STRONG.

Kuchyně bez kompromisu

Řešení pro ty nejnáročnější je zcela jistě kování a vybavení kuchyně značkou BLUM, která poskytuje doživotní záruku na své produkty. Kuchyně jsou nejčastěji kombinovány s lesklými dekory Acrylux, prémiovými kolekcemi EGGER PerfectSense či Premium Matt.

Oblíbeným prvkem těchto kuchyní jsou samozřejmě dřezy a baterie značky FRANKE, kompaktní pracovní desky a také spotřebiče značky BOSCH. Samozřejmostí je chytré LED osvětlení značky Philips.

Oblíbené dekory

Kromě oblíbených odstínů nabízíme nepřeberné množství kombinací dřevin, lakovaných odstínů, lesklých i matných materiálů.

Vysoký lesk
Klasické dekory
Pracovní desky

Cesta k vaší vysněné kuchyni

1.

Zaměření na místě a prvotní návrhy

Náš projektant za vámi přijede, prostory zaměří a provede první návrhy s tužkou a papírem, ukáže vám veškeré vzorkovníky, poradí vám s ideálním rozložením kuchyně a čeho se případně vyvarovat.

2.

Vytvoříme 3D vizualizaci dle zaměření

Na základě zaměření a prvotního návrhu včetně stanovení dekorů vznikne 3D vizualizace celého projektu a veškerých prvků. Tu následně začnete s projektantem konzultovat, případně také upravovat a dotahovat k dokonalosti.

3.

Výroba, doprava a následná montáž na místě

Po odsouhlasení projektu vaší kuchyně zahájíme její výrobu. Na výrobu se můžete kdykoliv v jejím průběhu přijít podívat přímo k nám. Jakmile je kuchyně vyrobena, tak ji dovezeme a odborně namontujeme včetně finálního leštění, úklidu a veškerého zapojení.

4.

Poskytneme vám doživotní záruku na produkty

Spolupracujeme výhradně s výrobci poskytujícími celoživotní záruku na pohybové materiály, tedy veškeré kování. V případě, že se něco s kováním stane, zajistíme okamžitou výměnu a vyřídíme s dodavatelem veškerou potřebnou administrativu. To vše bezplatně v rámci naší záruky.

Proč kuchyně na míru od ENPF?

Je pro nás důležité dodat kvalitní výrobek a poskytnout Vám tu největší pomoc s výběrem vhodných materiálů, prvků a funkčnosti navrženého nábytku.

Péče projektanta při plánování projektu

Možnost expresní výroby, dodání i montáže

Poctivé řemeslo a mnohaletá praxe

Vlastní výrobní prostory, které můžete navštívit

Rychlý servis a pomoc v případě potřeby

Garance kvality a doživotní záruka

Ukázky realizací

Dokonale sladěný domov

Materiály a dekory je možné použít dále v interiéru, aby váš domov perfektně ladil.

Chodba sladěná s kuchyní

Kompletně sladěný interiér

Co říkají naši klienti

5.0

(20 recenzí)

Nechal jsem si od firmy zhotovit nábytek do předsíně i do obývacího pokoje. Se vším mi poradili a byli maximálně ochotní. Celá montáž netrvala ani jeden den a vše proběhlo bez jediného problému. Naprostá spokojenost jak s kvalitou nábytku tak i s rychlosti výroby a montáže. Mohu doporučit.

Adam Tvrdoň

Určitě doporučuji! Celá zakázka, od zaměření, návrhu až po realizaci proběhla v perfektním čase. Velice oceňuji osobní přístup jednatele pana Damka. Samotná realizace proběhla doslova příjemně. Technici Hudec a Macura vše provedli a maximálním ohledem na práci v bytě. Což velmi oceňuji.

Radim Sedlák

U společnosti ENPF jsem si nechala zhotovit nábytek na míru. Jsem maximálně spokojena s kvalitou provedení i termínem dodání, což byl cca 1 měsíc. Jednání firmy se zákazníkem bylo velmi vstřícné a spolehlivé. Tuto firmu jednoznačně doporučji. Já sama ji v případě potřeby opět využiji. Děkuji Vám i touto cestou.

Ivana Santariusová

Kuchyně vyrábíme v Ostravě a působíme v Moravskoslezském kraji i celé ČR

Přijďte se k nám podívat

  • Náš odborník se vám bude osobně věnovat a pomůže vám s plánováním.
  • Můžete si prohlédnout naše výrobní prostory a také se případně podívat na svoji zakázku.
  • Prohlédnete si mnohé materiály, ať už na vzorcích anebo na jiných rozpracovaných zakázkách.

Inspirace z našeho blogu