Realizace 14 terasových posezení v Praze

Proměna venkovního prostoru umožnila vytvořit nádherné terasy přímo v centru Prahy. Tyto prostory doslova lákají po odpočinku. Co říkáte?

Realizace 14 teras na developerském projektu v Praze

Představte si, jaké to je. Přijít po hektickém dni domů, uvařit si šálek lahodné kávy a sednout si do pohodlného křesla na luxusně zařízené terase. My jsme proměnili tento sen ve skutečnost. Venkovní terasa patří k oblíbenému místu k odpočinku po většinu měsíců v roce. V případě realizace čtrnácti teras na developerském projektu v Praze, s použitím vysoce kvalitních prken různých velikostí z borovice, se nám to povedlo na jedničku.

Terasa je příjemný bonus ke každému bytu. V případě realizace výstavby developerského projektu nebo rekonstrukce bytových domů to platí dvojnásob. V dnešní době jsou terasy vysoce ceněným prvkem při výběru nového bydlení u každého investora. Dopřejte svým klientům něco navíc. Luxusně zařízenou dřevěnou terasu, kde se snoubí moderní prvky s přírodními.

Terasa na míru by měla být do developerského projektu navržena tak, aby dokonale korespondovala se stylem interiéru. Moderní architektura si žádá propojení interiéru s exteriérem. Naši designéři navrhnou vhodný typ dřeva pro váš developerský projekt tak, aby volně navazoval na podlahy v interiéru.

Naším cílem je vytvořit další obytný prostor ve spojení se špičkovými přírodními materiály s ohledem na dané prostorové možnosti. Naše společnost ENPF nabízí komplexní řešení teras a balkonů do developerských projektů, bytových družstev, kanceláří a dalších prostor. Od návrhu po realizaci. Po celou dobu realizace vám bude k dispozici náš designér, který má naprostý přehled o postupu zpracování vaší zakázky.

Jak probíhá realizace výroby dřevěných teras pro developerské projekty

Designér promění daný prostor v luxusní exteriér. A nemusí zůstat pouze u proměny terasy. Zajistíme také design celého interiéru. Od plánování podlah, přes 3D vizualizaci kuchyně na míru, po vestavěné skříně a nábytku na míru. 3D vizualizace předložená vašim investorům určitě pomůže při jejich rozhodování do investice vámi nabízené nemovitosti.  

Základem úspěšné spolupráce je dohoda

Plánujete výstavbu bytového domu, rodinných domů nebo kombinaci obojího? Specializujete se na rekonstrukce bytových či nebytových prostor? Na základě vašich potřeb se individuálně domluvíme na cenovém rozpočtu a termínu realizace.  

Výběr materiálů

Naše terasy pro developerské projekty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a kování. Tyto materiály garantují dlouhou životnost a odolnost vůči UV záření, povětrnostním vlivům i mechanickému poškození. Při práci používáme výhradně osvědčené materiály od renomovaných výrobců, garantující nejvyšší kvalitu v dané cenové kategorii.

Příprava návrhu

Na základě vašich potřeb zhotovíme 3D návrh terasy na míru. Vizualizaci představíme na vašich internetových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech.

Montáž a předání díla

Montáž terasy provádí naši zkušení truhláři, kteří při práci dbají na bezpečnost práce, čistotu na pracovišti a slušné chování. Při montáži terasy se usazují jednotlivé kusy dřeva do speciálního spojovacího materiálu, včetně výkrut ke stěnám a podlaze.

Realizace teras do developerských projektů patří mezi naše časté typy zakázek. Proto zajistíme kompletní technické a zednické práce, včetně vývodů elektroinstalace. Nechybí ani zapojení osvětlení do sítě. Nad rámec našich slev připravíme pro vaše investory individuální nabídku na kompletní realizaci terasového nábytku, zahradní kuchyně, vestavěných skříní do interiéru, kuchyně na míru a nábytku na míru do celého interiéru.

Věnujte svým klientům luxusní terasu jako vysoký standard vašeho developerského projektu

Investoři vždy milují něco navíc. Věnujte svým klientům luxusní terasu na míru jako vysoký standard k vašim nabízeným projektům. 3D návrhy od ENPF pomohou vašim klientům získat od samého začátku představu o tom, jak bude jejich budoucí domov vypadat.

Další články