Realizace dřevěné pergoly u rodinného domu

Realizace vkusně začleněné dřevěné terasy s pergolou u novostavby rodinného domu v Praze dala vzniknout krásnému prostoru pro odpočinek, grilování a práci.

Realizace zastřešené terasy u rodinného domu

Užít si svou zahradu bez ohledu na počasí díky bioklimatické pergole je snem každého majitele rodinného domu. Naši investoři měli zásadní požadavek. Mít pergolu, která za prudkého slunce i deštivého odpoledne vytvoří ideální prostředí pro odpočinek.

Pro tento projekt navrhli naši designéři terasu s praktickým zastřešením z polykarbonátu, který nabídne pohodové místo k relaxu na čerstvém vzduchu i v parních letních dnech a zároveň prostor nezastíní. Pergola na míru nám umožnila naplánovat prostor tak, aby dokonale korespondovala s exteriérem domu i návrhem zahrady.

Terasa podtrhující architekturu domu a design zahrady

Design v této realizaci jde ruku v ruce s účelovým využitím na míru a splnění všech přání klienta,  s ohledem na styl domu a zahrady. Na klientovi bylo pouze vybrat ten správný prostor a barvu dřeva. Velikost a obsazení jednotlivých komponent náš designér (jméno) zcela přizpůsobil potřebám všech členů rodiny.

Na terase tak vzniklo hned několik zón. Nechybí tu zahradní kuchyně pro přípravu jídla, prostorný jídelní stůl a odpočinková zóna s komfortním zahradním nábytkem. V zadní části si investoři přáli klidovou wellness zónu s venkovní sprchou a vířivkou. Volný vstup z terasy do bazénu jen podtrhuje luxusní pojetí této terasy.

Přejete si také takovou pergolu?

Velikost a obsazení pergoly v zahradě zcela přizpůsobíme vašim požadavkům a danému prostoru. Nabídku široké škály materiálů spolu s precizní výrobou se vaše pergola stane nádhernou součástí vaší zahrady a skvělou investicí pro vaše pohodlí.

Ideální zastřešení pro terasu i carport

Dřevěné pergoly ENPF je možné použít také jako zastřešení pro váš automobil. Nabízíme mnoho typů a konstrukčních řešení, jako jsou dřevěné pergoly se sklem, polykarbonátem, lamelové pergoly, látkové rolovací pergoly a terasové pergoly. Samostatně stojící pergoly vám pomohou vytvořit ve vaší zahradě příjemnou oázu pro odpočinek a carport ochrání váš vůz před přírodními živly. Ranní vyjíždění tak bude mnohem příjemnější.

Terasu vám představíme pomocí virtuální prohlídky

Zastřešená terasa je vždy navržena s ohledem na specifika našich zákazníků. Řekněte nám své sny, představy, plány. My proměníme všechny tyto vize ve skutečnost.

Společně s designérem si projdete místo, kde má vzniknout nová terasa. Designér si na papír udělá náčrt vašich představ a ve studiu připraví 3D návrh vaší pergoly a virtuální prohlídku. U šálku dobré kávy společně projdete poslední úpravy. Po podepsání smlouvy začneme s výrobou pergoly na míru. Montáž provádíme od podpisu smlouvy zpravidla do 14 dnů. Realizaci zvládneme za 1 den ( u větších projektů maximálně do 3 dnů).

Další články