Vestavěné skříně a nábytek na míru

Skříně od nás jsou nejen prostorem kam uložíte oblečení, ale také designovým prvkem celého interiéru. Poradíme si s atypickými prostory a hlavně navrhneme vhodné řešení pro vaše potřeby.

Vestavěné skříně

Vyrábíme vestavěné skříně se standardním závěsným kováním, ale také širokou škálou posuvných systémů. Náš specialista vám vždy pomůže s výběrem vhodného řešení pro váš prostor určením vhodných dekorů, vnitřního rozložení, typu osvětlení a stylu.

Vestavěné skříně se stávají součástí vašeho bydlení již navěky, proto jim věnujeme dostatečný čas při plánování a při výrobě dbáme na vysokou kvalitu a životnost našich výrobků. 

Šatny a předsíně

V kompletních realizacích chodeb, šaten a vestavěných skříní se takřka vyžíváme. Realizovali jsme nespočet těchto projektů, proto vám dokážeme poradit ideální odstíny, vnitřní rozvržení prostorů dle vašich potřeb a máme zkušenosti s mnohými úložnými systémy od klasických „šuplíků“ po nejmodernější výsuvy a přihrádky. Samozřejmostí jsou sedáky, chytré osvětlení vnitřních prostor skříně a mnohé další moderní způsoby vylepšení úložných prostor.

Nábytek na míru

Koupelnové skříňky a atypický nábytek bývá noční můrou při zařizování interiéru, jelikož se nedaří najít žádnou dokonale padnoucí ať už prostorově anebo barvou. Ideálním řešením je proto nábytek na míru, jelikož dokážeme přizpůsobit jak velikost, tak styl, aby vše bylo v souhře s vaším interiérem.

Oblíbené u zákazníků dnes jsou televizní stěny, kompletní realizace koupelen, atypické skříňky, jídelní stoly, lamelové stěny a mnohé další nápady a myšlenky, se kterými můžete přijít zrovna vy.

Vestavěné skříně s posuvy

Skříně s posuvnými dveřmi jsou oblíbené především ve stísněných prostorech, kde by závěsné kování nedovolovalo plnou obsluhu skříně. Oblíbeným řešením je posuvný systém Strong Linio anebo celopojízdné dveře Sevroll.

Vestavěné skříně se závěsy

Nejoblíbenější volbou zákazníků jsou dvířka se závěsným kováním BLUM či konkurenčního výrobce STRONG. Kombinovat lze úchyty ze široké škály stylů anebo bezúchytové otevírání pomocí TIP ON systému, což nejčastěji zákazníci volí na vrchní a spodní boxové skříňky, neboli nadstavce.

Předsíně a chodby

Kompletní realizace předsíní a chodeb patří u našich designérů k nejoblíbenějším. Vybavují je věšákovými stěnami, zrcadly, sedáky a úložnými prostory na klíče, drobnosti a další věci, které jste zvyklí v chodbách ukládat.

Atypické skříně

Sem nejčastěji řadíme půdní vestavby, skříně do výklenků, které mají velké nerovnosti v řádech jednotek až desítek centimetrů. Nezoufejte, i s tímto si umíme poradit a doporučíme a vyrobíme vhodné řešení pro Váš prostor.

Cesta k vašemu novému nábytku

1.

Zaměření na místě a prvotní návrhy

Náš projektant za vámi přijede, prostory zaměří a provede první návrhy s tužkou a papírem, ukáže vám veškeré vzorkovníky, poradí vám s ideálním rozložením a čeho se případně vyvarovat.

2.

Vytvoříme 3D vizualizaci dle zaměření

Na základě zaměření a prvotního návrhu včetně stanovení dekorů vznikne 3D vizualizace celého projektu a veškerých prvků. Tu následně začnete s projektantem konzultovat, případně také upravovat a dotahovat k dokonalosti.

3.

Výroba, doprava a následná montáž na místě

Po odsouhlasení projektů zahájíme výrobu, na výrobu se kdykoliv můžete v průběhu přijít podívat přímo k nám. Jakmile nábytek je vyroben, tak jej samozřejmě dovezeme a odborně namontujeme včetně finálního leštění, úklidu a veškerého zapojení.

4.

Poskytneme vám doživotní záruku na produkty

Spolupracujeme výhradně s výrobci poskytujícími celoživotní záruku na pohybové materiály, tedy veškeré kování. V případě, že se něco s kováním stane, zajistíme okamžitou výměnu a vyřídíme s dodavatelem veškerou potřebnou administrativu. To vše bezplatně v rámci naší záruky.

Proč nábytek na míru od ENPF?

Je pro nás důležité dodat kvalitní výrobek a poskytnout vám tu největší pomoc s výběrem vhodných materiálů, prvků a funkčnosti navrženého nábytku.

Péče projektanta při plánování projektu

Možnost expresní výroby, dodání i montáže

Poctivé řemeslo a mnohaletá praxe

Vlastní výrobní prostory, které můžete navštívit

Rychlý servis a pomoc v případě potřeby

Garance kvality a doživotní záruka

Ukázky realizací

Co říkají naši klienti

5.0

(12 recenzí)

Nechal jsem si od firmy zhotovit nábytek do předsíně i do obývacího pokoje. Se vším mi poradili a byli maximálně ochotní. Celá montáž netrvala ani jeden den a vše proběhlo bez jediného problému. Naprostá spokojenost jak s kvalitou nábytku tak i s rychlosti výroby a montáže. Mohu doporučit.

Adam Tvrdoň

Určitě doporučuji! Celá zakázka, od zaměření, návrhu až po realizaci proběhla v perfektním čase. Velice oceňuji osobní přístup jednatele pana Damka. Samotná realizace proběhla doslova příjemně. Technici Hudec a Macura vše provedli a maximálním ohledem na práci v bytě. Což velmi oceňuji.

Radim Sedlák

U společnosti ENPF jsem si nechala zhotovit nábytek na míru. Jsem maximálně spokojena s kvalitou provedení i termínem dodání, což byl cca 1 měsíc. Jednání firmy se zákazníkem bylo velmi vstřícné a spolehlivé. Tuto firmu jednoznačně doporučji. Já sama ji v případě potřeby opět využiji. Děkuji Vám i touto cestou.

Ivana Santariusová

Nábytek vyrábíme v Ostravě a působíme v Moravskoslezském kraji i celé ČR

Přijďte se k nám podívat

  • Náš odborník se vám bude osobně věnovat a pomůže vám s plánováním.
  • Můžete si prohlédnout naše výrobní prostory a také se případně podívat na svoji zakázku.
  • Prohlédnete si mnohé materiály, ať už na vzorcích anebo na jiných rozpracovaných zakázkách.

Inspirace z našeho blogu