Kronodesign Origin trend: The Nomad

Představujeme vám první příběh z kolekce Kronodesign trends – The Nomad. Každý příběh odhaluje typ osobnosti se specifickým vkusem a zážitky ovlivňujícími způsob, jakým žijí, myslí a cítí.

Základ designu The Nomad tvoří dřevo a moderní textilní vzory. Mix stylů a barev vytváří dokonalou harmonickou kombinaci, které dodává interiéru teplo a originalitu.

Dřevo je v zastoupení dubů Hudson. Jejich půvabné nedokonalosti zvlášť vyniknou při použití ve velkých plochách. Další skupinou dřevěných dekorů jsou duby Silver Jack ve dvou provedeních. Jejich výjimečný vzhled je tvořený stříbrnými prasklinami.

Moderní textilní vzory Tessea se vyznačují jemným střídáním barev a interiéru dodávají teplo a pohodu. 

Téma The Nomad barevně doplňují zemité tóny barev Deep Sahara a sladkého karamelu Toffi. Pastelová kouřová zelená barva Smoke Green, spolu s použitými dřevodekory, dotváří atmosféru domova lidí na cestách, kteří jsou zaměření na přirozenost, přírodu a DIY projekty, do kterých otisknou část sebe samotných.

Z kolekce pracovních desek jsou v tomto konceptu zařazeny dekory Venera, které připomínají břidlici s jemnými barevnými odchylkami a diagonálním vzorem.

Inspirujte se příběhem The Nomad:

Další články