Dokonale sladěný domov – kompletní interiér

Realizace dětského pokoje vytvořená z kvalitních materiálů PerfectSense se nakonec přehoupla na kompletní rekonstrukci celého interiéru, včetně kuchyně na míru.

Dětský pokojíček pro tři děti na míru

Návrhem to začíná, výrobou pokračuje a úspěšnou montáží končí. To nabízí nábytek na míru ENPF. Tentokrát jsme se zaměřili na zařízení dětského pokoje pro tři děti. Záměr investorů zněl jasně. Navrhnout do dětského pokoje šatní skříň, komodu a psací stůl ve tmavém dekoru, který se bude prolínat celým interiérem.

A protože je dětský pokoj středobod vesmíru umístěný v jediné místnosti, naši designéři vzali přání investora doslova. Místnost musí plnit hned několik funkcí zároveň. Je prostorem pro hraní, výpravy za dobrodružstvím, učení a odpočinek. Dětský pokoj však musí růst spolu s dětmi.

Naši projektanti navrhli prostor, kde má každé z dětí prostor samo pro sebe i prostor pro společnou hru. Výsledkem naší práce je perfektně navržený nábytek s dostatkem úložného prostoru, kam si každé z dětí může pohodlně uložit oblečení, hračky i knihy.

Hra světla a tvarů

Pro dětský pokoj je dostatek světla klíčový nejen pro hru, ale také pro učení. V zimních měsících, kdy se venku brzy stmívá, musí být denní světlo nahrazené umělým. Naši designéři proto vybrali moderní stropní svítidlo, které dokonale rozprostírá světelné paprsky po celém interiéru pokoje.

Světlo se však neprolíná pouze místností, ale také skříněmi. V luxusním dětském pokoji na míru nechybí praktické osvětlení skříní a zásuvek, které se pouhým přiotevřením dvířek hned rozsvítí.

Praktický design

Při návrhu tohoto dětského pokoje zvolil designér funkční, moderní a vysoce kvalitní materiál PerfectSense v dekoru tmavý ořech a luxusní černý mat, který dokonale ladí s luxusní (materiál) podlahou.  Kvalitní kování BLUM s celoživotní zárukou se stará o naprosto tiché dovírání dvířek a zásuvek. Černé dlouhé úchytky propůjčují celému prostoru luxusní vzhled.

Nábytek na míru do celého interiéru

Vyplnit prázdné stěny a proměnit interiér v místo pro dokonalý život. To bylo další přání investorů. Proto vznikl multifunkční prostor v místnosti, zahrnující kuchyni, jídelní část i obývací prostor. Materiálové propojení bylo v tomto případě extrémně důležité.

S ohledem na nároky majitelů se designér ani v tomto případě nebál použít vysoce kvalitní materiály PerfectSense, které jsou již použité v dětském pokojíčku.

Celý interiér se tak nese ve sjednoceném duchu. Pro vysoké skříně byla zvolena dýha ořech. Při vstupu do haly na ní okamžitě ulpí zraky. Na rozdíl od prstů, jejichž otisky na černých dvířkách nikdy nezůstanou.

Inteligentní krása v kuchyni

Chytrá řešení jsou v téhle kuchyni všudypřítomná. Pracovní deska u ostrůvku funguje i jako varná zóna. Nad varnou deskou je zabudován designový odsavač par ve tvaru kvádru v černém provedení. Na ostrůvek volně navazuje jídelní stůl. 

Pokud se zaměříme na spotřebiče, majitelé si přáli vestavnou kombinovanou lednici s mrazákem a v optimální výšce zabudovat pečící a mikrovlnnou troubu. Výběr elektrospotřebičů tu byl předem daný. Vše bude v dokonalé černé harmonii. Vedle nich se nachází prostor pro přípravu a umývání potravin. Černý granitový dřez s černou baterií podtrhuje sjednocený design. Vysoká spíž s chytrým regálovým systémem je pak pomyslnou třešničkou na dortu.

Na volně navazující obývák jsou použity stejné materiály, jako v kuchyni. Interiér je kompletně laděn do tmavých tónů, které v kombinaci s čistě bílými zdmi působí sofistikovaně.

Všechny použité nábytkové prvky pochází z naší dílny, kde se vyráběly originální a praktické skříňky, komody, vysoké skříně i stoly v atypicky pojatém řešení na míru danému prostoru. Harmonii jsme podtrhli dokonale sladěnými podlahami, které jsou v celém bytě stylové zkombinovány s luxusními omítkami na stěnách.

Výsledek stojí za to

V tomto precizně navrženém interiéru se můžeme pyšnit tím nejlepším řemeslným zpracováním prvotřídních materiálů PerfectSense, použitým kováním BLUM, osvětlením skříní a nadčasovým designem, který povznese prostor na vysokou úroveň luxusu. Přesně tak, jak majitel požadoval.

Další články