Získej štědrý cashback za doporučení!

Každý má ve svém okolí lidi anebo firmy, kteří by ocenili kvalitní kuchyň nebo nábytek na míru. Naše společnost se zabývá kompletní zakázkovou výrobou nábytku, od zaměření a vizualizace až po finální montáže. To vše v soukromém a komerčním sektoru, mezi naše klienty patří developerské projekty napříč Českou republikou, města a státní podniky, bytové družstva a domy.

Rádi bychom skrze doporučení získali také nové partnery, proto jsme spustili v našem odvětví inovativní program odměňování za doporučení a to formou dlouhodobého „cashbacku“. Skrze doporučení a zprostředkování obchodu nabízíme stabilní provizi pro takzvaného zprostředkovatele, můžete nás doporučit do své firmy a využít cashback jako slevu pro Vás anebo také nás doporučit svému zaměstnavateli a napřímo inkasovat provizi Vy.

Jak to funguje?

Je to jednoduché. Stačí doporučit naší společnost Vašim známým, rodině, kolegům nebo obchodním partnerům a pokud se jejich zájem přetaví ve skutečný obchod, Vy si vychutnáte štědrý cashback ve formě jednorázové či stabilní provize jako Vaší odměnu.

Výše této provize je vždy individuální v rozmezí 5-10% v závislosti na projektu, pro vzorový příklad při realizaci vybavení obchodních prostor v hodnotě 470 200 Kč, je na Vás zda provizi ve výši 23 510 Kč až 47 200 Kč napřímo inkasujete anebo použijete jako slevu na realizaci. Jste pro nás napřímo partnerem, tedy nikdy Vás neobejdeme při dalším obchodě s Vámi získaným klientem.

Revoluční systém v našem oboru

Máme dobře zmapováno kolik investujeme do naší propagace a kolik vynaložíme nákladů právě na získávaní nových klientů, proto jsme se rozhodli vyzkoušet řešení formou štědrého cashbacku.

Kromě našeho přesvědčení o naší kvalitě a správné obchodní politice za nás hovoří pozitivní reference napříč sektory, mezi našimi klienty naleznete spokojené developery, státní organizace a samozřejmě koncovou klientelu. Tedy dokážeme být spolehlivým partnerem pro Vaše projekty jakékoliv velikosti co se týče kvality, dodání, rychlosti, klientského servisu a samozřejmě ceny.

Těšíme se na Vaše obchodní nabídky, pro konzultaci nás neváhejte kontaktovat.

Další články