Zaměření a prvotní návrhy skříně na míru

Možnost nechat si vytvořit vybavení pro celý interiér na míru, zaručuje investorům získat stylovou harmonii a designovou čistotu pro svůj domov. Barvy, materiály, styly. Vše bude dokonale sladěné. Ideálně od předsíně, přes obývací pokoj a kuchyň, po ložnici a dětské pokoje.

Vestavěné skříně a nábytek vytváří jedinečnou atmosféru interiéru, která bude zachována v každém koutě. Navíc se zcela přizpůsobí individuálním potřebám. Navrhnout si nábytek od klasického designového příborníku v hladké bílé bez úchytek, po nástěnné skříňky ve vysoce moderních barevných kombinacích, jako je například pravý dub a šedý lak, se stovkami možných kombinací pro váš individuální vkus je dnes zcela běžnou záležitostí.

Vyberte typ vestavěných skříní a nábytku

Důležitým aspektem pro výběr materiálů a dekorů je dispozice interiéru. Nechte se jím inspirovat! Preferujete raději klasický, rovný design? Nebo dáte raději přednost nábytku v dekoru dřeva s křivkami, které lichotí vašim očím? Nebo byste raději luxusní skvost potažený kůží? Designéři jsou připraveni navrhnout pro vás mnoho variant.

Ze vzorníků společně vybereme ideální dekor, varianty úchytek nebo se přikloníme k variantě bezúchytkového otevírání. Naše zkušenosti mluví jasně. Navrhneme skvělý design, ale také se zaměříme na praktické využití. Vestavěné skříně a nábytek ozvláštníme o množství důmyslně umístěných úložných prostor.

Zásady při plánování vestavěných skříní a nábytku

Během plánování bereme v úvahu daný prostor. Nábytek na míru navrhujeme tak, aby perfektně zapadl i do atypicky řešených prostor. Naši projektanti si poradí s výškou stropu, nerovnostmi na zdi, šikmou střechou, radiátory, vypínači i zásuvkami. Na místě provedou zaměření interiéru a vyhotoví prvotní nákresy tužkou. Během plánováníse zákazníkem projdou případná úskalí a navrhnou řešení v rámci organizace, včetně výběru vhodných dekorů pro konkrétní typ interiéru.

Prostorový plán nábytku na míru pracuje s plynulou návazností na jednotlivé funkční celky interiéru a hrou přirozeného světla, které do místnosti vstupuje v různých intenzitách během celého dne. Proto jsou naše vestavěné skříně navrženy s ohledem na jejich výšku, šířku a hloubku. Velkou inspirací vám mohou být naše realizované zakázky. Pokud máte již zpracovanou vizualizaci od jiného dodavatele, rádi vám ji u nás zdarma naceníme.

Kompletní servis

Pro první technickou a vzhledovou vizualizaci již mají naši projektanti k dispozici odsouhlasené varianty dekoru, vycházející z orientační cenové kalkulace. Případně nasměrují projekt do cenové relace, kterou si zákazník představuje. Do plánku zakreslíme skicu s vyhotovením elektroinstalace a dalšími přípravami.

Během návrhu máte k dispozici podporu našeho projektanta a samozřejmostí je rovněž možnost dalšího sezení v kancelářích s prohlídkou dílny, kde můžete sledovat celý proces výroby vašeho nábytku na míru. Při prohlídce také vás rádi seznámíme s materiály a kováním. Naši designéři navrhují dokonalejší a praktičtější nábytek na míru. Všechno bude dokonale sladěné. Pomohou vám vybrat vhodné osvětlení které perfektně zapadne do vybraného typu dekoru a navrhnutého stylu vestavěných skříní. Na závěr stanovíme termín pro kompletní realizaci vaší zakázky. Pokud se rozhodnete naši nabídku neakceptovat, je ZDARMA.

Další články