Doživotní záruka na naše produkty

Kvalita kuchyní na míru ENPF, pečlivost zákaznického servisu a využívání těch nejlepších technologií, jsou pod neustálým dohledem našich výrobních kontrolorů a manažerů. Mezi naše významné klienty patří developerské společnosti a bytové domy, které od nás odebírají kuchyně a nábytek na míru, díky čemuž vznikají magické designové interiéry s praktickými funkcemi pro každodenní použití.

Perfektní interiér si zaslouží perfektní kuchyni na míru. Jen tak se spojí obě důležité stránky dohromady. Jsme rádi, že můžeme neustále podílet na dalších vývojích interiérů, které jim dodají jedinečnou atmosféru místa.

Pro každou kuchyňskou sestavu používáme především kvalitní kování značky BLUM, na které poskytuje výrobce doživotní záruku. Pokud se vám stane nehoda, my okamžitě na základě přijetí vaší reklamace vyměníme kus za kus a reklamaci vykomunikujeme přímo s dodavatelem sami. Na ostatní kování poskytujeme záruku pět let.

Pojištění kvality seriózním jednáním

Ačkoliv trend všudypřítomného šetření přerůstá výrobcům nábytku přes hlavu, pro nás je kvalita našich kuchyní na míru prvořadá. Na našem webu najdete celou řadu pozitivních příspěvků od našich zákazníků a skvělé reference, které dokládají funkční a konstrukční bezvadnost našich výrobků.

Můžeme si dovolit našim klientům nabídnout ten nejvyšší stupeň kvality a ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně a lidsky. V případě jakéhokoliv problému jsme schopni vše vyřešit v co nejkratším čase.

Elegance u vás doma

Mít vlastní představu o dokonale krásném interiéru je jedna věc. Do detailu ji splnit je věc druhá. Vybavování interiéru je proces, který vyžaduje zkušenosti. Naši designéři vás provedou celým procesem.

kuchyňské pracovní zóny se nerušeně přenést do oázy odpočinku. Obývací pokoj, který přirozeně navazuje na barevný mód kuchyně a podtrhává jednotlivost prostoru je přesně to, co moderně smýšlející investoři chtějí. A my vám pomůžeme vaše sny realizovat.

Tohle je přesně ten způsob práce, který máme v ENPF nejraději. Splnit přání i těch nejnáročnějších zákazníků, vyplnit prázdné stěny nebo proměnit původní prostory v interiér plný života.

Postaráme se, aby přechod z jedné části interiéru do druhé, zachoval stejnou vizuální jiskru a energii. Vytvoříme kontrast pro dosažení dokonalé harmonie v interiérovém designu. Investicí do kvalitní kuchyně to teprve začíná. Pokud jste si u nás již dříve něco zakoupili a chcete v modernizaci svého interiéru pokračovat, obraťte se na nás. Splníme každý váš sen ve skutečnost. Provedeme 3D vizualizaci a poradíme, které prvky ve vašem interiéru nesmí chybět. Zajistíme rovněž další truhlářské práce, v podobě pokládky podlah a podobně. U dobré kávy v našem studiu probereme všechny možné varianty pro váš dokonalý domov.

Další články