Výroba a montáž nábytku

kuchyních a nábytku ENPF se řídíme heslem, že kvalita by měla být vidět na první pohled. A ten pohled by měl lahodit i tomu nejnáročnějšímu oku. Měl by vyvolat pocit radosti, okázalosti, uspokojení. Proto je pro nás každá zakázka výroby nábytku na míru proces, který v nás vyvolává radost a výzvy. Pro naše truhláře je začátek cesty k vytouženému interiéru podobná nepopsanému listu papíru. A záleží na jejich zkušenostech, použitých technologiích a výrobním postupu, jak bude nakonec tento pomyslný list papíru vypadat.

Při výrobě nábytku na míru se v naší truhlářské dílně snoubí řemeslné zkušenosti s inovacemi a nejmodernějšími technologiemi. Pro výrobu nejdříve pečlivě vybíráme každý kus dřeva, který následně zpracujeme a tvarujeme do požadovaného tvaru. Ať už se podíváte pod jakýmkoliv měřítkem, vše splňuje ty nejvyšší požadavky na úroveň designu a zpracování. Vše se totiž skládá podobně jako puzzle. Každý kus do sebe musí perfektně zapadnout. 

Jsme specialisté na zakázkovou výrobu nábytku

Specializujeme se pouze na to, co dobře umíme. Proto se zaměřujeme na výrobu kuchyní a nábytku na míru. V každé realizované zakázce jsou uloženy roky praxe a zkušeností našich designérů, projektantů, truhlářů a marketingového týmu. Náš tým neustále sleduje novinky ve světě interiérového designu, designových parametrů, technických parametrů, technologií a materiálů. Díky nepřetržitému vzdělávání a přechodům na nejmodernější technologie, vznikají v naší truhlářské dílně segmenty, které svým majitelům nabídnou uspokojující podívanou. Navíc s úžasnými praktickými vlastnostmi a uživatelským komfortem.

Projekty obvykle zvládneme realizovat od prvního kontaktu až po předání celé zakázky do 14 dnů. Naši zákazníci si zaslouží ten nejlepší servis. Výrobní proces nábytku na míru se opírá o již zhotovený plán, na kterém jste se dosud podíleli s naším projektantem. Chcete vidět, jak se rodí váš vysněný nábytek na míru? Staňte se součástí výroby. Využijte možnost navštívit dílnu při výrobě vašich vestavěných skříní.

Výrobní postup nábytku na míru

Splňte si svůj sen o dokonale sladěném interiéru. Na začátku všeho jste měli jasnou představu, jak by měl vypadat, co by měl nabízet. Každý detail byl společně se zkušenostmi našich designérů navržen s ohledem na všechny vaše potřeby a komfort. Od designu, praktických vychytávek a kvalitních doplňků. Pro bezproblémové užívání po dlouhé roky. A nyní přichází ta tolik očekávaná chvíle, na kterou se tak dlouho těšíte. Montáž vestavěného nábytku na míru.

Montáž nábytku na míru

Montáž nábytku zpravidla probíhá 1 den. U větších projektů to mohou být až 3 dny. Disponujeme velkými montážními kapacitami a jsme schopni zajistit montáž i jiným výrobcům a to v počtu až 100 kuchyní a nábytku měsíčně. Našimi stálými klienty jsou bytové domy a developerské projekty.

Zakázková výroba nábytku je ve finále. Nezbývá už nic jiného, než zakázku pečlivě zabalit, přepravit na místo určení a smontovat. Výroba, doprava, výnos, montáž a úklid je v rámci našeho projektu vždy ZDARMA.

Naši montážní technici při práci používají profesionální mobilní nářadí, jako je například mobilní stolová fréza, pila a další nářadí, potřebné pro případné úpravy na místě. Díky vlastnímu AKU nářadí jsme schopni zajistit montáž nábytku na míru i v místě, kde není elektřina a světlo. Nezbytnou součástí naší práce jsou ochranné koberce na podlahy, které zamezí mechanickému poškození a poškrábání podlah. Závěrečný úklid prostoru, zahrnující vysávání, leštění nábytku profesionálními čističi a recyklaci odpadů jen podtrhne ten příjemný pocit z předání celé zakázky.

Našim klientům nabízíme rovněž zajištění řešení interiéru na klíč. V tomto případě se postaráme o kompletní elektro přípravu a instalatérské práce. S námi vám odpadá starost volat jiné řemeslníky. Vše zajistíme sami, včetně zapojení spotřebičů, vodovodní baterie a odpadu.

Další články