Vybavení veřejného sektoru

V oblasti vybavování veřejného sektoru se specializujeme na výrobu nábytku na míru do jednotlivých zdravotnických zařízení, městských knihoven, škol, úřadů a dalších prostor.

Realizace ve zdravotnictví

U nábytku pro lékařský interiér platí požadavky na praktičnost, odolnost, pohodlí a atmosféru o něco více než u jiných prostorů. Interiér do zdravotnického zařízení navrhujeme tak, aby se v interiéru, který zařizujeme, cítil dobře klient i zdravotnický personál.

Naše portfolio je tvořeno z ucelených a na sebe vzájemně navazujících prvků a komponentů. Dodáváme komplexní řešení, díky kterému náš zákazník ušetří čas i finance. Při výrobě nábytku na míru do zdravotnického zařízení klademe mimořádný důraz na zpracování a řemeslnou kvalitu. Naši designéři připraví to nejlepší řešení jak z pohledu realizačního, tak finančního.

Pomocí 3D vizualizace získá klient jasnou představu o tom, jak bude interiér ordinace, čekárny, vyšetřovny, lůžkového pokoje, společenské místnosti, kuchyňky, umývárny, chodby a jiných prostor vypadat.

Realizace ve školství

Nábytek na míru pro školky a školy vyžaduje jistá specifika. Měl by být odolný, praktický, bezpečný a designový. Je totiž navržen pro děti a mladé lidi, kteří jsou plní energie. A tu chceme přenést také do tříd.

Naši designéři jsou pevnou součástí našeho týmu. Proto na sebe veškeré návrhy jednotlivých kusů nábytku perfektně navazují. Jsme schopni navrhnout ucelený design, který se bude prolínat jednotlivými třídami i společnými prostory. Ve stejném designu navrhneme kromě jednotlivých tříd také specializované učebny s IT, laboratoře, kuchyňky, společenské místnosti, výtvarné ateliéry, hudební třídy a další prostory, jako je vstupní hala a šatny. Tyto prostory navrhneme podle dispozice, počtu žáků a požadovaných kritérií investora.

Jak probíhala realizace v knihovně v Hradci Králové?

Městská knihovna je prostor, kam si lidé chodí nejen půjčovat knihy, ale také studovat a relaxovat. Proto je důležité, aby byl prostor vybaven příjemným a vkusným nábytkem, který v návštěvníkovi zanechá příjemný pocit a nabídne vysoký komfort.

Přesně takové představy mělo město Hradec Králové před realizací rekonstrukce městské knihovny. Moderní architektura budovy dala vzniknout novým prostorům pro knihy. Interiér propojující studijně – odpočinkový prostor s moderně navrženými knihovnami, rozdělenými podle jednotlivých žánrů, vyžadoval vysoce propracovaný projekt. Náš tým projektantů připravil návrh, který vkusně a zároveň prakticky využil každý prostor budovy.

Pro vybavení městské knihovny v Hradci králové jsme použili kvalitní materiály, jako jsou ocelové profily, vysoce odolné a pevné MDF desky a silný upevňovací materiál. Výroba vybavení pro městskou knihovnu byla pro náš tým velkou výzvou, se kterou se náš tým projektantů, designérů a truhlářů poradil na jedničku.

Výsledkem naší práce je nové vybavení na míru, které návštěvníkům poskytne příjemnou odpočinkovou zónu pro čtení knih, studijní oddělení i prostor s počítači. Celá proměna byla realizována od návrhu, přes rekonstrukci prostor, po kompletní zařízení knihovny.

Další články