Tenké pracovní desky – základ moderní kuchyně

Tenké pracovní desky nabízejí elegantní vzhled a stávají se oblíbenou volbou pro moderní kuchyňské prostory dle současných trendů.

V rámci trendu minimalistických kuchyňských návrhů tenké pracovní desky zdůrazňují čisté linie kuchyně a zároveň zachovávají vysokou odolnost a kvalitu konstrukce. V naší nabídce tenkých pracovních desek najdete dekory uni barev a reprodukcí materiálů, jako například mramor nebo beton, které vám umožní navrhnout design kuchyně dle vašich představ.

Pracovní desky PerfectSense Topmatt

Naše řada super matných pracovních desek PerfectSense Topmatt nabízí sametově hladký povrch se speciální povrchovou úpravou proti otiskům prstů, díky které se snadno udržuje. Použití laminátu PerfectSense Topmatt umožňuje, že je tato tenká pracovní deska o tloušťce 16 mm vhodná nejen pro vytváření moderních kuchyní díky tenkému vzhledu, ale i mimořádně odolná. Vytvořte kontrastní návrhy s bílou nebo černou pracovní deskou nebo zvolte reprodukci mramoru pro luxusně laděné interiéry.

Tenké pracovní desky PerfectSense Topmatt jsou dostupné v těchto dekorech:

Kompaktní pracovní desky

Ultratenké kompaktní pracovní desky o tloušťce pouhých 12 mm nabízí mnoho praktických možností využití, jsou totiž vysoce robustní a odolné vůči vlhkosti i teplotě. V kombinaci s elegantním tenkým vzhledem jsou kompaktní pracovní desky ideální pro rušné moderní kuchyně bez kompromisů. Pro své návrhy můžete zvolit jemné dekory uni barev s barevným jádrem nebo osobité reprodukce materiálů.

Tenké kompaktní pracovní desky jsou dostupné v těchto dekorech:

Další články