SM’art – podzimní inspirace

Podzim je v Itálii hřejivý a teplý. Stejnou atmosféru vytvoří v interiéru dekor dřeva, po kterém jsme sáhli v podzimní inspiraci se SM’artem.

Společenskou a komunikativní povahu Italů nevystihne nic tak dobře, jako interiérový design kuchyně. Důraz kladou na to, aby se v ním mohlo nejen vařit a péct, ale i setkávat se a relaxovat při kávě a čtení novin.

Přírodní dřevodekory v hlavní roli

Moderní kuchyně nejsou jen o bílé barvě a vysokém lesku. Dnešní kuchyňské linky jsou útulné, hravé a často se v nich objevuje výrazný dekor dřeva. V naší vizualizaci jsme sáhli po světlejším dekoru M020 Empire Manhattan. Vyznačuje se velmi sofistikovanou texturou a oceněním Interzum Award 2019 v kategorii Hight Product Quality, které si nepochybně zasloužil.

Pokud jste však přívrženci tmavších odstínů dřeva, skvělou volbou je dekor C007 Ski Club, který dodá prostoru vážnost a eleganci. Oba dekory upoutají pozornost svou výraznou a věrohodnou kresbou dřeva.

Nechybí však ani zajímavé barevné dekory, které můžete kombinovat téměř s jakýmkoli dekorem dřeva či neutrálními unibarvami. V tomto případě jsme sáhli po modrém A023 Zante Aniline, který dodá na originalitě a prostor decentně ozvláštní.

Abychom však interiér odlehčili, zvolili jsme pro zástěnu dekor Smart R006 Bravo Rio v béžovém odstínu s jemnou texturou, na kterém uvidíte nečistoty jen stěží.

V podzimní inspiraci jsme pro vás vybrali i něžný dřevodekor Tuttifrutti Pesca TU04, který vynikne v kombinaci s tmavšími odstíny, ale také s barevnými dekory, čímž získáte svěží odlehčený interiér.

Efektní a náladové osvětlení

V typickém italském interiéru je velmi důležité světlo. Nesmí chybět nápadité osvětlení a v plné míře se využívají nové technologické možnosti LED osvětlení s příznačným nepřímým podsvícením struktur.

Možnost ovládat LED osvětlení na dálku a regulovat ho podle aktuální potřeby je u nás standardem – podívejte se na produkty StrongLumio.

Všech 5 dekorů SM’art podzimní inspirace (laminované a pracovní desky i zástěny) máte možnost nakoupit od 22. 9. do 21. 12. 2023 za akční ceny. A nejen to, super ceny vám v období podzimu dáme na celý sortiment DTDL SM’art.

Další články