Sektorové kuchyně na klíč

Nabídněte klientům vysoce kvalitní sektorovou kuchyň ke standardům svých projektů. Spolupracujeme s developery, bytovými družstvy, kancelářemi a dalšími.

Kuchyně jako bonus

Pokud je středem našich životů domov, pak je centrem domova kuchyně. V případě realizace výstavby developerského projektu nebo rekonstrukce bytového družstva to platí doslova. Dopřejte svým klientům něco navíc. Sektorovou kuchyň.

Sektorová kuchyně měla být do developerského projektu navržena tak, aby byla vytvořena dokonalá harmonie mezi designem a praktickým využitím daného prostoru. Pobyt v kuchyni musí těšit, proto hledáme možnosti, jak návrh sektorové kuchyně zefektivnit na maximum.

Naším cílem je vytvořit přehledné pracovní místo ve spojení se špičkovými elektrospotřebiči s ohledem na dané prostorové možnosti. Naše společnost ENPF nabízí komplexní řešení sektorových kuchyní do developerských projektů, bytových družstev, kanceláří a dalších prostor, od návrhu až po realizaci. Po celou dobu realizace je vám k dispozici náš designér a zkušený projektant, který má dokonalý přehled o postupu zpracování vaší zakázky, a to v každém časovém úseku.

Designér promění nový prostor v luxusní interiér, a to nejen sektorovou kuchyní. Proměnu lze realizovat v komplexním měřítku. Vypracujeme 3D návrh kompletně zařízeného interiéru nábytkem na míru. Takto připravená vizualizace předložená vašim investorům, jistě pomůže při rozhodování o jejich investici do nemovitosti.

Návrh může obsahovat vybavení interiéru nábytkem na míru, sladění podlah, zdí a doplňků v podobě osvětlení aj. 3D návrh budoucí investory nasměruje, jak by mohl jejich budoucí domov vypadat.

Jak probíhá realizace výroby sektorových kuchyní pro developerské projekty

Vše začíná dohodou na jednotlivých podmínkách

Nezáleží na tom, zda budujete projekt několika bytů nebo projekt s desítkami domů. Na základě vašeho developerského projektu se individuálně dohodneme na cenovém rozpočtu, načasování a následném předání realizované zakázky.  

Zveřejnění nabídky

Zhotovíme 3D vizualizaci sektorové kuchyně. Vizualizaci představíme na vašem webu, sociálních sítích nebo propagačních materiálech.

Výběr vhodných materiálů

Naše sektorové kuchyně jsou vyrobeny ze stejně kvalitních materiálů a kování, které používáme při standardní výrobě kuchyní a nábytku na míru. Pracujeme výhradně s osvědčenými materiály od renomovaných výrobců, kteří garantují nejvyšší kvalitu v dané cenové kategorii.

Montáž sektorové kuchyně

Montáž sektorových kuchyní je prováděna našimi zkušenými truhláři, kteří dbají na bezpečnost práce, ctí zásady čistoty a slušného chování. Při montáži jsou jednotlivé díly kuchyně usazovány do svého prostoru včetně výkrut ke stěnám, bočnic a zádových panelů. Tyto realizace patří mezi naše nejčastější typy zakázek, proto také zajistíme kompletní zednické a technické práce, jako jsou vývody elektroinstalace a instalatérských sítí. Nechybí ani odborné zapojení veškerých spotřebičů na sítě. Nad rámec našich slev připravíme pro vaše klienty individuální cenovou nabídku nebo akci na kompletní realizaci nábytku na míru do celého interiéru.

Nabízíme celou řadu dalších výhod

  • 3D grafický návrh a kalkulace kuchyně ZDARMA
  • Možnost úpravy a nezávazné konzultace jsou samozřejmostí
  • Kuchyně nabízíme hned v několika dekorech od střední až po luxusní třídu
  • Přímá dodávka elektrospotřebičů za zvýhodněné ceny
  • Vysoká kvalita materiálů, kování a dalších komponentů
  • Výroba probíhá v naší moderně zařízené truhlárně
  • Na kuchyních pracují naši zkušení truhláři
  • Garantujeme záruku spokojenosti – k potřebám zákazníka přistupujeme aktivním způsobem.

Nabídněte kuchyni svým klientům jako bonus ke standardům v oblasti bydlení

Zpracujeme pro vás vzorové návrhy sektorových kuchyní, které budou přesně sedět do vašeho projektu. Investoři získají od samého začátku představu o své vysněné kuchyni, kterou mohou získat za zvýhodněných podmínek díky naší spolupráci.

Další články