Realizace náročného Barbershopu

Proměna nebytového prostoru na luxusní barbershop a pánské kadeřnictví. Celá proměna byla realizována od 3D návrhu, přípravu interiéru, až po kompletní zařízení salonu.

Interiér pánského kadeřnického salonu je inspirován minimalistickým evropským designem

Barbershop a pánské kadeřnictví Realcutz v centru města Ostravy dostal moderní kabát. Naši projektanti se inspirovali motivy předních evropských barbershopů v industriálním stylu, který se v prostorném interiéru projevuje v drobných detailech i výraznějších prvcích. Celou proměnu má na svědomí náš designér David.

Pánský kadeřnický salon se nachází v prostorném, leč atypicky řešeném interiéru. Hlavním požadavkem pro našeho designéra bylo vkusné začlenění do objektu, reflektování atmosféry městské čtvrti a v neposlední řadě pohodlí pro zákazníky a praktické vychytávky pro zaměstnance.

Zábavná hra a práce se světlem

Při estetické práci je potřeba mít dostatek vhodného světla. Jako designové a zároveň praktické řešení jsme zvolili stropní osvětlení v industriálním stylu. Přirozeně se rozplývající světlo nabídlo dostatečné osvětlení celého interiéru. Jako podpora vhodného pracovního prostředí dále slouží LED pásky zajišťující podsvícení zrcadel. Bodová svítidla jsme použili vedle zrcadel. Nasvícení dekorativních omítek vypadá vkusně a zároveň podporují potřebné osvětlení pro pohodlnou práci kadeřníků.

Funkční design

V tomto případě designér David zvolil praktické, funkční, moderní a odolné lamino. Otázkou designu bylo také rozmístění celého pracoviště. U vstupu zákazníky přivítá odpočinková zóna. V protějším rohu jsou důmyslně rozmístěná, skvěle osvětlená zrcadla, před kterými vznikají perfektní střihy. Prostor sloužící pro mytí vlasů, holení a uložení kadeřnických pomůcek, pak funkčně doplňuje celý designový záměr tohoto mistrovského díla.

Kvalitní nábytek na míru

Většina použitých nábytkových prvků pochází z naší dílny, kde byly potřeba vyrobit originální a zároveň praktické závěsné skříňky na umyvadla, dále vymyslet atypicky řešené prvky v podobě zrcadel, dekorací a vkusně zvolených podlah, které jsou v celém konceptu stylově zkombinovány s luxusními ušlechtilými omítkami na stěnách.

V tomto precizně zhotoveném projektu se můžeme opět pyšnit skvělým řemeslným zpracováním nábytku na míru a nadčasovým designem, který si dovolujeme pozvednout nad úroveň evropských barbershopů. Přesně tak, jak si majitel představoval.

Přejete si také takový salon?

Celý design salonu a vysoká úroveň zpracování nábytku na míru do komerčních prostor jsou významnou součástí marketingu. Nejen, že vypovídají o podnikatelské filozofii majitele, ale také dají v odpovídajícím prostředí vyniknout nabízené služby. Zákazník pak na první pohled pozná, u koho se nechá ostříhat.

Námi vyrobený nábytek do interiérů a salonů je vždy navržen s ohledem na specifika prodávající služby i na podnikatelský záměr objednatele.

Připravíme pro vás zdarma 3D návrh, výkresy a realizační plán pro váš salon. Navrhneme a vyrobíme celé nábytkové vybavení na míru tak, abychom splnili vaše požadavky a zároveň oslnili skupinu zákazníků, které chcete svými službami oslovit. S dodávkami nábytkového vybavení pro komerční prostory máme bohaté zkušenosti. Všechny realizované zakázky vedeme k maximální spokojenosti zákazníků a to už více jak x let.

Jak probíhá realizace vybavení komerčních prostorů:

 Zaměření

Správné zaměření je klíčem k úspěchu. Zaměření provádí naši projektanti, pro zjištění rozměrů všech stavebních prvků, vývodů médií a odpadů v daném prostoru. Přímo na místě s vámi projdeme vaše sny, touhy, představy a požadavky. Od této chvíle přebíráme veškerou zodpovědnost za bezproblémovou výrobu a konečnou montáž nábytku, elektroinstalaci a instalatérské práce.  

3D návrhy řešení komerčního prostoru na míru

Dobře zpracovaný 3D návrh je vizualizace projektu v daném prostoru tak, jak bude váš salon finálně vypadat. Vypracovaný návrh v rámci konzultací průběžně upravíme podle upřesňujících požadavků zákazníka tak, aby prostor plně vyhovoval jeho požadavkům. Po odsouhlasení všech parametrů a podepsání smlouvy o dílo, kde je stanoven i termín montáže a konečná cena, začínáme realizaci celé zakázky v naší moderně zařízené truhlárně.

Výroba nábytku na míru

Pro výrobu nábytku do komerčních prostor používáme prověřené materiály od renomovaných výrobců. Každý kus dřeva před výrobou pečlivě kontrolujeme. Následuje přesné zaměření a zpracování na moderních strojích. Práce vyžaduje práci s přesnými hodnotami. Vše do sebe musí perfektně zapadat. Podobně, jako puzzle.

Montáž

Výroba nábytku do komerčních prostor na míru je u konce. A nezbývá nic jiného než převést celou zakázku na místo určení. Kvalitně provedená montáž je základní podmínkou dobrého výsledku naší realizace. Montáž provádí naši zkušení truhláři, kteří dbají na zásady bezpečnosti práce, ctí zásady čistoty a respekt k zákazníkovi. Pro jistotu je naše společnost pojištěna proti škodám způsobeným klientům při montáži. Realizaci zakázky jsme schopni zákazníkovi předat od prvotního náčrtu po hotové dílo do 14 dnů.

Záruka kvality

Na naši zakázkovou výrobu nábytku na míru včetně dodaných přístrojů a vybavení, poskytujeme záruku 24 měsíců. U kování značky BLUM poskytujeme klientům doživotní záruku. Na ostatní kování se vztahuje záruka 5 let

Další články