Realizace ložnice na míru v moderní novostavbě

Užijte si báječný start i příjemné zakončení každého dne. Ložnice je místnost, ve které trávíte značnou část svého života. Je to místo, které by mělo být příjemné, pohodlné a vhodné pro kvalitní spánek. S kvalitou spánku byste neměli šetřit. U ENPF vám přinášíme luxusní ložnice na míru, kde nechybí moderně zařízená šatna a dostatek dalšího úložného prostoru, kvalitní postele a praktické noční stolky. Vše vyrobené v pověstné kvalitě. Z prémiových materiálů. S důrazem na sebemenší detail.

Ložnice je pomyslnou oázou klidu a pohody. Je to místo určené pro relaxaci a zdravý spánek. Místo, kde máte často umístěné úložné prostory pro oblečení nebo soukromou pracovnu. Ať už je váš sen o perfektní ložnici jakýkoliv, designéři v ENPF vám jej pomohou splnit. Od 3D vizualizace po realizaci.

Vzhůru do magické noci

Další místnost, kterou si majitelé nového rodinného domu v Ostravě přáli vytvořit na míru, byla ložnice. Při první schůzce měli jasnou představu o výběru materiálu. Přáli si kombinaci přírodního dubu a bílé barvy. Designér měl nelehký úkol. Dispoziční řešení tohoto pokoje pro budoucí ložnici bylo minimalistické. Uložení šatních skříní a postele se muselo vejít jen do několika málo metrů čtverečních.

Požadavky majitelů rozdělit ložnici na část odpočinkovou a šatní se nám v této realizaci povedlo na jedničku. Designér David navrhl prostor, kam se vešlo vše potřebné, přičemž byl ponechán půvab interiéru.

Jednota designového konceptu

Princip této ložnice na míru vychází z jednotného designového konceptu, který je plynule sladěn s celým interiérem v jeden celek. Výběr barev je sladěn do světlých odstínů. Majitelé se rozhodli pro přírodní dub a bílý mat, který vytváří při zavřeném systému čistý monolit vysoké vestavěné skříně.  

Navíc se tato barevná kombinace opakuje v obýváku i ve vstupní hale. Tímto se povedlo celý interiér perfektně sjednotit.

Dominantou ložnice je již zmíněná vestavěná šatní skříň, do které vstupuje čelo postele. Esteticky řešené noční stolky od sebe oddělují šatní část od části odpočinkové, což působí velmi sofistikovaně.

Dokonalá šatna

Majitelé toužili po prostoru, kde každá z věcí najde své místo. Proto designér zvolil moderně řešený šatní systém, který při otevření skříně působí přehledně a elegantně. Šatní skříň na míru nabízí dostatek úložného prostoru. Nechybí v ní police ani vestavné zásuvky.

Doplňkový úložný prostor poskytují skříňky nad postelí stejně jako praktické noční stolky. Netradiční dřevěné žebrování za čelem postele dodává skříni jedinečnou eleganci a osobitost.

Přejete si také takovou ložnici?

Naši designéři vytvoří vizualizaci ložnice s ohledem na dispozici interiéru přesně podle vašich požadavků. Zákazníci mohou vybírat ze široké škály materiálů, které zpracováváme podle nejmodernějších pracovních postupů tak, aby byl výsledný efekt ložnice na míru jednoduše dokonalý. U objednávek přijatých do 31. 12. 2023 od nás získáte montáž a dopravu za korunu. Akce platí včetně objednávek realizovaných v následujícím roce. Pro získání akce je zásadní přijetí objednávky. Akce „doprava a montáž za korunu“ platí pro celou ČR.

Další články