Realizace koupelny na míru v Ostravě

Realizace koupelny na míru v Ostravě se stala místem, kde mohou majitelé zapomenout na svět a pečovat sami o sebe.

Moderní koupelna není pouze praktický prostor. Je to místo relaxace a úniku od každodenního shonu. Koupelnové vybavení na míru uspokojí veškeré potřeby pro komfortní a estetické řešení koupelny. Do popředí designu vstupuje trend pro vytvoření moderní koupelny, která spojuje prvky přírodní krásy a luxusu. Náš architektonický návrh koupelen dbá na promyšlené detaily a harmonickou kombinaci použitých materiálů.

Dokonalé řešení bez kompromisů představuje skutečný originál, v nichž je spokojen design, funkčnost a technicky propracované produkty. Návrh koupelen na míru od našich designérů ENPF dbá na to, aby se každý člen rodiny cítil v koupelně příjemně a svobodně.

Luxusní koupelna v srdci novostavby v centru Ostravy

V tomto nadčasově navrženém domě nenechali majitelé nic náhodě. Není divu, že jsme při plánování interiéru pomáhali rovněž s realizací koupelny. Propojení interiéru završuje právě koupelna. Čistota designu, kde se snoubí přírodní materiály a moderní prvky se dále prolíná napříč celým interiérem. Designér David navrhl koupelnu, kde se snoubí praktické funkce s luxusními prvky.

Prostorový plán koupelny pracuje s přirozeným světlem a souvislou návazností na jednotlivé celky interiéru. Měnící se denní světlo ovlivňuje odraz pečlivě vybrané mozaiky a obkladů. A nakonec důmyslně zvolená paleta materiálů propůjčí koupelně nezaměnitelnou atmosféru.

Princip koupelny vychází z celého architektonického konceptu a sladěna je s celým interiérem v kompaktní celek. Výběr barev je minimalistický. Především nechává vyniknout elementární struktuře materiálu.

Spojení přírodního půvabu a elegance

Teplý akcent přináší do koupelny nábytek v přírodních tónech dekoru dubu vintage. Rustikální vzhled odlehčuje mramorová mozaika v kombinaci s velkoformátovou dlažbou v šedé barvě. Obklady jsou pak v přímém kontrastu s keramickou dlažbou v odstínech přírodního dubu.  

Designový návrh této koupelny důsledně dbá na harmonickou kombinaci plošných materiálů a promyšlené detaily. To podtrhuje důmyslně navržená vestavná skříň pro pračku a sušičku, která se propisuje až na svislou zeď a odděluje tak jednotlivé funkční zóny.

Designér zde použil nejkvalitnější materiály PerfectSense, které svou povrchovou úpravou příjemně odráží paprsky světla, přičemž povrchová úprava na sobě nezanechává nežádoucí otisky prstů. Inovativní technologie použitá pro olepení hran dvířek a odkládacích ploch vyniká zvýšenou odolností vůči vlhkosti. Maximální pevnost spoje pak nabízí majitelům tu nejlepší volbu na trhu mezi aktuálně nabízenými luxusními materiály.

Koupelnou to začalo

Koupelnou to začalo, ale příběh tohoto domu se píše dál. Tento krásný a nadčasově stylizovaný dům náš designér David navrhl do posledního detailu. Každý den je v něm začátkem něčeho nového. Pro majitele bude pokaždé radost být součástí tohoto designového propojení. Těšíme se na pokračování.

Další články