Nová kolekce pracovních desek Egger

Přinášíme vám komplexní přehled nabídky pracovních desek Egger, které vám otevírají celou řadu možností.

Pracovní desky tvoří základ výrazného a moderního designu kuchyně. Podívejte se na rozšířenou nabídku Egger, která vám umožní vybírat z velkého množství dekorů, povrchových úprav a tloušťky pracovních desek. Zaujmou vás svojí kvalitou, dokonalým vzhledem a kompletním příslušenstvím se kterým dosáhnete komplexního řešení každé vaší realizace. 

Pracovní desky PerfectSense Topmatt s rovnou hranou

Velmi atraktivním a tenkým řešením je pracovní deska PerfectSense Topmatt s rovnou hranou na bázi MDF desky. V kombinaci se super matným, sametově teplým laminátovým povrchem PerfectSense Topmatt a odolností proti otiskům prstů umí tato deska nadchnout všechny příznivce trendu tenkých a současně matných materiálů.

Pracovní desky Feelwood s rovnou hranou

Prokazují jedinečný vzhled a autentickou přirozenost díky povrchové struktuře, která je shodná s dekorem. Výsledkem je velmi kvalitní pracovní deska, která se vzhledem téměř neliší od masivního dřeva.

Postformingové pracovní desky

Jsou klasické pracovní desky odolné proti poškrábání, nárazům a opotřebení, jejich dokonalý vzhled je dosažen plynulým přechodem z plochy laminátu na hranu.

Kompaktní pracovní desky

Moderní, 12 mm tenká kompaktní pracovní deska, jejíž jádro v černé, bílé a světle šedé barvě dokonale ladí s dekory. Přesvědčte se o výhodách tohoto bezpečného a elegantního řešení pracovní desky ve videu.

Další články