Nádherná kuchyně na klíč včetně spotřebičů za 109 000,- Kč

Inspirujte se jednou z našich oblíbených realizací kde byla cena stanovena na 109 000,- Kč včetně instalovaných elektrospotřebičů, dopravy a montáže.

Realizace probíhala v bytě 3kk v Ostravě v prosinci 2022. Majitelka bytu měla jasnou představu o vzhledu své kuchyně co se týče dekorů a nechala si od nás poradit s vhodným rozvržením spotřebičů a skříněk. Po prvotním zaměření se zpracovali velice rychle vizualizace a již 22. den od prvního kontaktu byla kuchyň plně dokončena.

Pro čelní plochy a dvířka byl zvolen materiál W1100 Alpská bílá, pracovní deska zástěna a otevřené skřínky byly zpracovány z materiálů H1317 Dub divoký. Korpusy ze standartní takzvané perličky, tedy bílé. Veškeré čelní plochy mají hranu 2mm a korpusy 1mm.

Otevírání skříněk bylo zvoleno pomocí černých úchytek Resina které jsou v symbióze se zvolenými spotřebiči kombinace Beko a Mora. Černý granitový dřez s pohyblivou baterií byl doporučen klientce z důvodu praktičnosti. Vestavěná myčka značky Beko v rozměru 60cm poskytuje dostatek prostoru pro velké množství nádobí.

Kuchyně je vybavena kováním značky Strong a výsuvnými boxy o šířce 80cm také značky Strong, samozřejmostí je osvětlení pomocí LED pásku a také vestavěná digestoř s odtahem. To vše se nám povedlo realizovat za příjemnou cenu 109 000,- Kč.

Zaujala Vás tato realizace? Neváhejte nás kontaktovat pro nabídku na míru pro Vás.

Další články