Doživotní záruka na nábytek

Investice do modernizace interiéru je jedním z nejdůležitějších a nejsmysluplnějších rozhodnutí, jaké můžeme udělat. Výběr bez kompromisů, který odráží naše sny, touhy, představy a potřeby nejen pro dnešek, ale i do budoucna, se nám mnohonásobně vrátí. Stáváme se totiž tím, čím se obklopujeme.

A v naplňování je třeba pokračovat. Nezáleží na tom, zda nejdříve investujete do moderní kuchyně nebo do luxusního nábytku na míru. Důležité je mít vize, představy, touhy. Vybudujte si doma domov, který se stane centrem všeho. Ranních rituálů před odchodem do práce, večerních odpočinků i víkendové zábavy. Neexistuje místo, kde bychom strávili více času. Proto musí být naplánovaný do posledního detailu. A s tím vám pomohou naši designéři.

Už přesně víte, co chcete. Jděte si za tím. V našem studiu ENPF přistupujeme ke každé studii individuálně, lidsky a přátelsky. Každému interiéru vdechneme nový život, propůjčíme mu bezpodmínečnou krásu, funkčnost a dlouhověkost. Každou představu konzultujeme s investory, návrhy ukládáme a konečnou sestavu tvoříme tak, aby dokonale splňovala to, co se od ní očekává.

Investice do kvality

Investice do vestavěných skříní a nábytku na míru je důkazem, že vám záleží na prestižním a reprezentativním interiéru vašeho domova. Když se spojí dokonalé propojení a jasná představa, skvělý výsledek stojí za to. Kvalita vestavěných skříní a nábytku ENPF, bezkonkurenční zákaznický servis, použití nejlepších technologií a neustálý dohled výrobních kontrolorů a manažerů, dává vzniknout segmentům disruptivního, moderního designu.

Mezi naše významné klienty patří bytové domy a developerské společnosti, které od nás odebírají moderní kuchyně s prvotřídními elektrospotřebiči i stylovým osvětlením a nábytek na míru, podtrhující osobitost jednotlivých bytů, čímž vznikají magické bytové interiéry pro každodenní užívání.

Pro každý kus nábytku na míru používáme především kvalitní kování značky BLUM, na které výrobce poskytuje doživotní záruku. Pokud se některá ze součástek kování rozbije, na základě přijetí reklamace okamžitě vyměníme kus za kus a reklamaci vykomunikujeme přímo s dodavatelem sami. Na ostatní kování poskytujeme pětiletou záruku.

Za kvalitou si stojíme

Pro nás je kvalita vždy až na prvním místě. Při výrobě vybíráme ty nejkvalitnější materiály, za kterými si stojíme. Na našem webu najdete mnoho pozitivních reakcí od našich spokojených zákazníků i skvělé reference, dokazující konstrukční a funkční bezvadnost našich výrobků.

Svým klientům nabízíme nejvyšší stupeň kvality. Ke každému zákazníkovi přistupujeme lidsky, individuálně, přátelsky. Jakýkoliv problém řešíme okamžitě.

Jsme poháněni fantazií, ukotvení v realitě

Přeneste své sny o dokonale zařízeném interiéru do reality. Vybavení interiéru je složitý proces, který vyžaduje zkušenosti. Nechte se celým procesem provést našimi designéry. 

Přesně tuto práci máme v ENPF nejraději. Vyrobit nábytek na míru a překonat představy i těch nejnáročnějších zákazníků. Vyplnit prázdné zdi a proměnit interiér v místo plné života. Postaráme se o to, aby se přechod z jedné části interiéru do druhé vzájemně prolínal. Necháme hru barev snoubit s materiály. Investicí do kvalitního nábytku na míru to teprve začíná. Už jste u nás dříve něco zakoupili a chcete pokračovat? Obraťte se na nás. Vaše představy přeneseme do 3D vizualizace a poradíme, které prvky povznesou váš domov na další úroveň. Vyrobíme nábytek na míru. A zajistíme další truhlářské práce, jako je pokládka podlahy a podobně. U dobré kávy v našem studiu projdeme vaše sny a navrhneme všechny varianty pro váš nový domov.

Další články