Doprava a montáž za korunu!

Kuchyně a nábytek na míru ENPF vám dá vždy něco navíc! Využijte akci DOPRAVA A MONTÁŽ ZA KORUNU. Akce platí do 31. 12. 2023 po celé ČR!

Využijte plánování kuchyně a nábytku ZDARMA

Bavíme-li se o perfektní funkci kuchyně a nábytku na míru s ohledem na uživatelský komfort, pak nám vychází vstříc skvělá kombinace nízké ceny, prodloužené záruky na kování po dobu 5 let a odborné poradenství při výběru materiálů a spotřebičů ZDARMA.

Navštivte naši pobočku a zeptejte se našich designérů na aktuální možnosti plánování kuchyně a nábytku na míru. ZDARMA vám zhotovíme 3D návrh a pokud již máte návrh zpracovaný od konkurence, rádi vám jej naceníme u nás.

Akce DOPRAVA A MONTÁŽ ZDARMA ZA KORUNU

Naplánovali jste si s našimi designéry svůj vysněný interiér a přemýšlíte, jak svůj sen proměnit ve skutečnost? Víme, jak vám udělat radost! S námi získáte něco navíc. Celou akci jsme nazvali DOPRAVA A MONTÁŽ ZA KORUNU.

Jak to funguje?

Objednejte si u nás kuchyň nebo nábytek na míru do 31. 12. 2023 a získejte od nás výhodnou akci DOPRAVA A MONTÁŽ ZA KORUNU. S námi ušetříte! Tato akce platí na přijaté objednávky do konce prosince, ale realizaci můžete klidně odložit až na příští rok. Tato akce platí pro celou ČR.

Nebojte se kombinovat výhodné akce a slevy

Když si spočítáte skvělou cenu vaší nové kuchyně, k tomu připočítáte dopravu a montáž za korunu, pak můžete klidně investovat třeba do vkusné obývací stěny na míru ve stejném dekoru s vaší kuchyní. Získáte tak dokonale sladěný interiér, po kterém jste takovou dobu snili.

Vsaďte na luxusní materiály

Když přemýšlíte o vybavení pro svůj interiér, co se vám honí hlavou? Jakou bude mít barvu, tvar, křivky. Jak bude praktický a z jakých materiálů.

V první fázi řešíte vzhled. Chcete, aby odrážel vaši osobnost. Ve druhé fázi řešíte užitné vlastnosti. A tyto fáze se vzájemně prolínají. Krása nesmí soupeřit s funkcí. Musí se vzájemně doplňovat.

Abychom dosáhli očekávaného, doporučujeme vybrat vysoce kvalitní materiály PerfectSense.

Povrchová úprava od sebe dokonale odráží paprsky světla, díky materiálu PerfectSense s úpravou proti nežádoucím otiskům prstů. Inovativní technologie pro olepení hran dvířek a pracovních desek se zvýšenou odolností proti vlhkosti a maximální pevnosti spoje, nabízí tu nejlepší volbu na trhu mezi luxusními materiály.

Navštivte nás. Kombinacemi výhodných slev a akcí s námi získáte luxusní interiér za výhodné ceny!

Další články