Doprava a montáž za korunu!

Kuchyně a nábytek na míru ENPF vám dá vždy něco navíc! Využijte akci DOPRAVA A MONTÁŽ ZA KORUNU. Akce platí do 31. 3. 2024 po celé ČR!

Využijte plánování kuchyně a nábytku ZDARMA

Bavíme-li se o perfektní funkci kuchyně a nábytku na míru s ohledem na uživatelský komfort, pak nám vychází vstříc skvělá kombinace nízké ceny, prodloužené záruky na kování po dobu 5 let a odborné poradenství při výběru materiálů a spotřebičů ZDARMA.

Navštivte naši pobočku a zeptejte se našich designérů na aktuální možnosti plánování kuchyně a nábytku na míru. ZDARMA vám zhotovíme 3D návrh a pokud již máte návrh zpracovaný od konkurence, rádi vám jej naceníme u nás.

Akce DOPRAVA A MONTÁŽ ZDARMA ZA KORUNU

Naplánovali jste si s našimi designéry svůj vysněný interiér a přemýšlíte, jak svůj sen proměnit ve skutečnost? Víme, jak vám udělat radost! S námi získáte něco navíc. Celou akci jsme nazvali DOPRAVA A MONTÁŽ ZA KORUNU.

Jak to funguje?

Objednejte si u nás kuchyň nebo nábytek na míru do 31. 3. 2024 a získejte od nás výhodnou akci DOPRAVA A MONTÁŽ ZA KORUNU. S námi ušetříte! Tato akce platí na přijaté objednávky do konce března. Platí pro celou ČR.

Nebojte se kombinovat výhodné akce a slevy

Když si spočítáte skvělou cenu vaší nové kuchyně, k tomu připočítáte dopravu a montáž za korunu, pak můžete klidně investovat třeba do vkusné obývací stěny na míru ve stejném dekoru s vaší kuchyní. Získáte tak dokonale sladěný interiér, po kterém jste takovou dobu snili.

Vsaďte na luxusní materiály

Když přemýšlíte o vybavení pro svůj interiér, co se vám honí hlavou? Jakou bude mít barvu, tvar, křivky. Jak bude praktický a z jakých materiálů.

V první fázi řešíte vzhled. Chcete, aby odrážel vaši osobnost. Ve druhé fázi řešíte užitné vlastnosti. A tyto fáze se vzájemně prolínají. Krása nesmí soupeřit s funkcí. Musí se vzájemně doplňovat.

Abychom dosáhli očekávaného, doporučujeme vybrat vysoce kvalitní materiály PerfectSense.

Povrchová úprava od sebe dokonale odráží paprsky světla, díky materiálu PerfectSense s úpravou proti nežádoucím otiskům prstů. Inovativní technologie pro olepení hran dvířek a pracovních desek se zvýšenou odolností proti vlhkosti a maximální pevnosti spoje, nabízí tu nejlepší volbu na trhu mezi luxusními materiály.

Navštivte nás. Kombinacemi výhodných slev a akcí s námi získáte luxusní interiér za výhodné ceny!

Další články