Dokonale sladěný domov – kuchyně s chodbou

Proměna bytu na luxusní interiér, kde se snoubí harmonie a moderní design. Celá proměna, kde byla realizována kuchyně na míru a vestavné skříně do chodby, probíhala od 3D návrhu po montáž.

Interiér bytu v Praze je inspirován jemnými přírodními barvami

Mít možnost vytvořit si interiér svého bytu na míru, znamená pro jeho majitele skvělou možnost, jak využít každý centimetr, získat designovou čistotu a stylovou harmonii. Barvy, materiály, přístup. Vše spolu dokonale ladí. Od kuchyňské linky až po vstupní chodbu. Souhra harmonií dá vzniknout jedinečné atmosféře interiéru. A navíc se přizpůsobuje individuálním potřebám investora. 

V bytě, kde jsme vytvořili kuchyň na míru a zároveň vestavnou šatní skříň do chodby, jsme měli k dispozici velkorysý prostor. Díky tomu jsme mohli navrhnout prostředí, kde je kladen důraz na minimalismus, funkci a design.

Dub sonoma | bílá mat

Při přípravě jídla je potřeba, aby měl kuchař vše po ruce. U kuchyně ENPF se nemusíte dlouho rozhlížet, abyste viděli, že tady se to designérům povedlo na jedničku. Exkluzivní dekor dubu sonoma s vytlačeným vzorem vyzařuje eleganci. LED osvětlení zdůrazňuje půvab kresby dřeva. Bílé korpusy dvířek v luxusním matném provedení podtrhují noblesu kuchyňské sestavy na míru.

Pracovní deska v přírodním odstínu dubu sonoma je dokonale sladěná s korpusem kuchyně, přepadajícího přes hranu ostrůvku až k podlaze. Kuchyně ENPF se dotýká země a oblohy zároveň.

Stavebně je kuchyň tvořena z bloku jedné vysoké skříně, spodních a nástavcových horních skříněk. Kombinovaná chladnička s mrazákem se nachází úplně vpravo. Vedle ní je v optimální výšce instalovaná pečící a mikrovlnná trouba. Prostor daného prostoru je v této kuchyni zužitkován do posledního centimetru. A nevynechal se ani prostor u stropu. Všechny horní skříňky sahají až k němu.

Zajímavě pojaté otevírání horních a spodních skříněk působí tak sofistikovaně! Zatímco pro spodní dvířka se majitelé rozhodli vybrat kování v černé barvě, horní dvířka se otevírání bezúchytkovým systémem.

V této kuchyňské sestavě není nic, co by jen vzdáleně připomínalo obyčejné doplňky. A to platí i pro granitový dřez a baterii v černém provedení. Inovativní mycí centrum je situováno na ostrůvek. Ten zvyšuje komfort a nabízí další funkční prostor navíc.

Dokonalá vstupní hala

Pro tento projekt jsme s klienty záměrně vybrali materiál a dvířka ve světlých odstínech dřeva v kombinaci s bílým matem. Tyto barvy jsme následně kombinovali s luxusní vinylovou podlahou. Elegantní sjednocení dodává interiéru nadčasový a moderní vzhled. Vybranými materiály jsme dosáhli naprosté harmonie, kterou si náš zákazník přál.

Moderní pojetí nábytku na míru jsme propojili také do vstupní chodby. Je to právě chodba, kterou návštěva uvidí jako první. Proto by měla být čistá, sjednocená, elegantní. Jedině tak pouhým gestem při otevření vstupních dveří hostům beze slov prozradíte, kým jste.

Majitelé nechali prostor svého interiéru promluvit hodně nahlas. Set luxusní kuchyně a nábytku na míru do chodby má hodně společného. V čem se v zásadě liší, je systém uložení věcí. Šatník v předsíni je nutné pravidelně obměňovat v závislosti na ročním období. Stejně tak, jako obuv. U vestavěné skříně do chodby klienti získali prostor pro hřejivé kabáty i vysoké kozačky, zatímco v létě mohou regálový systém botníku zaplnit množstvím letní obuvi.

Přání majitelů znělo jasně. Navrhnout takovou skříň do chodby, která bez problémů uloží všechno sezónní oblečení a ještě zbyde dostatek prostoru pro uložení kabátů pro návštěvy. Náš designér David navrhl praktický policový systém a skříň vybavil velkoryse řešeným botníkem. Začleněním regálového systému vzniklo mnoho úložného prostoru, který se během roku zcela přizpůsobí požadavkům investora.  

Přejete si také dokonale sladěný interiér svého bytu?

Naši zkušení designéři vám vytvoří kompletní interiér na míru. Pomocí 3D návrhu získáte dokonalou představu o tom, jak by mohl celý interiér vypadat.

Zákazníkům zhotovíme návrhy kuchyní, obývacích pokojů, ložnic, dětského pokoje i chodby. Nábytek na míru ENPF je navržen pro konkrétní specifika investorů. Zdarma vám připravíme 3D návrh, výkresy a realizační plán pro váš domov. Navrhneme pro vás nábytkové vybavení na míru tak, abychom splnili vaše požadavky a zároveň povznesli interiér vašeho bytu na vysokou úroveň. Všechny zakázky realizujeme k maximální spokojenosti každého zákazníka.

Další články