Dlouhodobá spolupráce v rámci sektorových kuchyní

V rámci tříleté rámcové smlouvy na dodávku výhradně kuchyní v délkách od 150 do 250 cm zajišťujeme pro město výrobu kuchyní, truhlářské práce a další řemesla.

Rekonstrukce městských bytů

Co vznikne, když se spojí smysl pro minimalismus a vysoký životní standard? Krásný čistý prostor, který lze dokonale zařídit podle přání investora. Přesně tohle se očekává od našich projektantů. Rozměrově menší kuchyně musí mít top profil, aby splnily požadavky na současné trendy.

Kuchyně pro městskou obvodovou část Moravská Ostrava a Přívoz navrhujeme tak, aby byly maximálně funkční, prostorné, pohodlné a moderní zároveň. Díky použitým barevným kombinacím opticky projasníme prostor, který ho opticky zvýší.

Jsme přesvědčeni, že městské byty jsou skvělou příležitostí pro nový začátek mladých párů, rodin s dětmi i seniorů. Proto navrhujeme kuchyně do těchto bytů tak, aby nabídly příjemné bydlení pro své budoucí obyvatele. Při realizaci městských bytů volíme vhodnou identitu. Design citlivě začleňujeme do interiéru tak, aby vynikla přirozená krása prostoru.

V rámci tříleté rámcové smlouvy s obvodovou částí Moravská Ostrava a Přívoz naši designéři navrhují kuchyně v délkách od 150 do 250 centimetrů. Typizované sestavy samozřejmě dodáváme včetně montáže a kompletního zapojení elektrospotřebičů a vodovodní baterie.

Výrobu kuchyňských linek provádíme na klíč. U každé realizované zakázky dbáme na maximální spokojenost investora.

Jak probíhá realizace oprav městských budov Moravské Ostravy a Přívozu

Rozsah prací

Zajišťujeme návrh a dodávku výhradně kuchyní v délkách od 150 do 250 centimetrů. Naši designéři zhotovují 3D návrh kuchyně, který perfektně padne do interiéru. Zajištění elektroinstalace a vodoinstalace, včetně zapojení elektrospotřebičů je samozřejmostí.

Pro městské byty zajišťujeme kompletně všechna řemesla, jako jsou vodoinstalatérské práce, zednické práce, elektrikářské práce, dopravu, dodávku elektrospotřebičů, osvětlení, závěrečný úklid, leštění kuchyňské sestavy profesionálními čističi a likvidaci odpadu.

Řešení na míru pro každý interiér

Obvod Moravská Ostrava a Přířez má ve svém vlastnictví klasické i historicky cenné budovy, které disponují zajímavě řešenými interiéry bytů. Naši designéři navrhují kuchyně, které dokonale zrcadlí denní světlo a zachycují kosmopolitní atmosféru, propojující v sobě útulnost a všestrannost.

Pomocí 3D vizualizace mohou investorovi představit harmonicky navrženou kuchyň, která bude plynule navazovat na prostor v interiéru tak, aby vyzdvihli postindustriální atmosféru ostravské čtvrti a v neposlední řadě poskytli pohodlí pro budoucí obyvatele bytů.

Výsledek

Výsledkem každé realizace je vždy dokonale zařízený prostor. Prostor, který se brzy stane srdcem domova. Kuchyň. Moderně zařízená, vyladěná do posledního detailu. I my máme radost, že se můžeme podílet na rekonstrukci městských bytů a máme možnost spolupracovat s tak významným klientem, jako je obvodová část Moravská Ostrava a Přívoz.

Další články