Dlouhodobá spolupráce na truhlářské práce

V rámci pětileté rámcové smlouvy se zabýváme kompletním truhlářstvím, podlahářstvím a stavebními přípravami pro objekty města Slezská Ostrava (školy, školky, radnice).

Interiéry městských objektů na míru

Při vybavování jednotlivých veřejných budov nábytkem je nejlepší spolehnout se na experty, kteří přesně vědí, jak kvalitním vybavením zapůsobit a vyvolat tak v návštěvnících příjemné emoce.

Interiéry školek, škol, radnice a ostatních objektů města Ostrava v obvodové části Slezská Ostrava jsou tou nejlepší vizitkou pro město a klíčovým faktorem pro zlepšení kvality života obyvatel. Při realizaci rekonstrukce těchto interiérů je zapotřebí zvolit vhodnou vizuální identitu a citlivě začlenit design nábytku na míru do historických a klasických budov.

V rámci pětileté rámcové smlouvy s městem Ostrava, konkrétně pak obvodovou částí Slezská Ostrava, mohou naši projektanti a designéři významně přispět svými znalostmi a zkušenostmi při rekonstrukci a zařizování objektů města.

Pro město provádíme částečné i kompletní rekonstrukce na klíč. Díky našim schopnostem a zkušenostem jsme schopni zajistit kompletní přestavbu bytů, která zahrnuje veškerá řemesla, jako jsou vodoinstalatérské práce, elektrikářské práce, podlahářské práce, veškeré zapojení, likvidaci odpadu, dopravu, výrobu nábytku na míru, vestavěných skříní a kuchyňských linek, včetně kompletního zapojení.

Pro obvodovou část Slezská Ostrava provádíme rekonstrukce interiérů na klíč. U každé zakázky je pro nás prioritou spokojený investor. Proto finální řešení vždy pochází z investorova konkrétních požadavků na kvalitu a finanční rozpočet.

Jak probíhá realizace oprav městských budov Slezské Ostravy

Rozsah prací

Součástí naší dodávky je 3D návrh interiéru, zajištění elektroinstalace a vodovodní sítě, podlahářských a truhlářských prací, výroba nábytku na míru, zapojení spotřebičů a závěrečný úklid daného prostoru.

Koncepce řešení

Především místní historické budovy vynikají atypicky řešeným interiérem. Pro naše projektanty znamenají tyto prostory výzvu, kterou mohou přenést do 3D vizualizace a představit investorovi harmonicky sladěný interiér, který dá vyniknout kráse dispozičního řešení prostoru.

Pro každý takový interiér naši designéři navrhují nábytek na míru, vestavěné skříně a kuchyně s citlivým začleněním do objektu, aby nechali vyniknout postindustriální atmosféru městské části Slezské Ostravy a v neposlední řadě poskytli maximální pohodlí pro zaměstnance i návštěvníky.

Výsledek

Každá realizace probíhá vždy k plné spokojenosti našeho klienta, tedy městské části Slezská Ostrava. I my máme z realizovaných zakázek velmi dobrý pocit! Věříme, že rekonstrukce stávajících městských budov přispěje k lepšímu životu ve městě a nabídnou pohodlí a inspiraci pro obyvatele i zaměstnance.

Další články