3D vizualizace

Vítejte ve světě, kde neexistují limity a všechno je možné. Dnes se podíváme na fascinující svět 3D vizualizací a to konkrétně na jejich uplatnění při návrhu nábytku na míru a kuchyňských linek. Potřebujete-li se podrobněji seznámit s tím, jak vypadá vaše nová kuchyň, ložnice či obývací pokoj ještě předtím, než je skutečně realizujete, jste na správném místě. Připoutejte se, vyrážíme na cestu do budoucnosti!

Ještě před několika lety byla představa vytvoření 3D modelu svého bytu či domu vzdálenou utopií. Dnes je to již součástí každodenní reality. A nejen to – 3D vizualizace mění způsob, jakým se díváme na návrh interiérů. Již nejsme omezeni pouze na 2D plány, ale máme možnost vidět svůj vysněný domov v plné třírozměrné kráse ještě předtím, než ho začneme budovat.

Představte si, že jste se rozhodli pořídit si novou kuchyň na míru. Klasický postup by byl takový, že byste si vybrali nějaký vzor, možná byste se nechali inspirovat v internetových galeriích nebo katalogu a na základě toho byste se rozhodli. Ale co když byste mohli „vstoupit“ do své nové kuchyně ještě předtím, než ji začnete stavět? Díky 3D vizualizaci je to možné. Přesně vidíte, jak bude vypadat barva kuchyňské linky, jak bude fungovat rozložení prostoru, kde budou umístěny spotřebiče a tak dále.

To samé platí pro nábytek na míru. Díky 3D vizualizaci můžete vidět, jak bude vypadat vaše nová skříň v ložnici, nová knihovna v obývacím pokoji nebo pracovní stůl v domácím kanceláři – a to vše v měřítku a v souladu s ostatním vybavením místnosti.

Vezměme si jako příklad pana Nováka. Ten se rozhodl pro novou kuchyň na míru a nebyl si jistý, jaký materiál a barvu zvolit. Díky 3D vizualizaci mohl „projít“ svou novou kuchyň v různých variantách – dub, buk, bílá, šedá a tak dále. Nakonec se rozhodl pro dubovou kuchyň, která nejlépe ladila s ostatním vybavením jeho bytu. Bez 3D vizualizace by si musel spoléhat pouze na svou představivost a mohl by být s výsledkem nespokojený.

A to je právě to kouzlo 3D vizualizace – pomáhá nám udělat nejlepší rozhodnutí a získat představu o výsledku ještě předtím, než začnete investovat do materiálů a práce.

Někdy je těžké vysvětlit slovy, jak něco vypadá. Ale když to vidíte v 3D, najednou je vše jasné. Je to, jako když se vám někdo pokouší popsat západ slunce – m

Nejkrásnější kuchyně nevznikají ve výrobní hale, ale mnohem dříve. Vznikají ve snech budoucích majitelů a z nápadů našich designérů v ENPF. Propojením přání, představ, nápadů, možností a prostoru, vznikají kuchyňské sestavy, které skvěle zapadnou na své místo i do životního stylu těch, kteří ji pořizují. Jaký je ideální model při návrhu kuchyně a její 3D vizualizace? Když je kuchyň možné plánovat ještě ve fázi stavebního projektu, kdy je možné pracovat s umístěním elektroinstalace a vodovodní přípravy. Co když je stavební projekt hotový? Do již připravených rozvodů umí naši projektanti navrhnout ideální rozmístění jednotlivých zón tak, aby byl pohyb v kuchyni harmonický, pohodlný, logický.

3D Návrh kuchyně pro lepší představu

3D návrhy kuchyní jsou digitální vizualizace vašeho budoucího projektu. Pomocí intuitivního softwaru naši projektanti vyhotoví prvotní 3D vizualizace a náhledy na jednotlivé segmenty, včetně pohledů dovnitř jednotlivých dílců a místnosti jako takové. S veškerým vybavením, použitými materiály a barvami. Tento model si můžete prohlédnout z nejrůznějších úhlů a dokonce se prostorem virtuálně projít.

Návrh od A do Z

Každý návrh kuchyně je zcela originální. Vychází z individuálních potřeb budoucích uživatelů, prostorových možností a cenového rozpočtu. Dále je třeba vzít v úvahu aktuální potřeby, ergonomii, bezpečnost, vkus a uživatelský komfort. A samozřejmě je vše potřeba navrhnout tak, aby byla kuchyň pro své budoucí majitele dokonalou součástí bydlení, která bude v následujících mnoha letech plně funkční. S těmihle kritérii naši designéři v ENPF pracují ve prospěch zákazníků.

Podívejte se na naše dosavadní realizované zakázky. Inspirujte se na internetu. A přijďte k nám pro svůj 3D návrh kuchyně. Rádi naceníme i již zpracovanou vizualizaci jiného dodavatele, zcela zdarma.

Barvy a materiál v dokonalé harmonii

Krásně sladěný interiér vypovídá o charakteru a vkusu jeho majitelů. Barvy jsou kouzelným elixírem, který v okamžiku promění vaši náladu a změní atmosféru místa. Všimli jste si někdy, jak na vás působí barvy v interiéru? Moderní je svěží bílá. Ale všimli jste si, jak na magicky působí odstíny šedé? Extravaganci prohloubí černá v kombinaci s přírodními odstíny dřeva.

Nechte si od našich designérů navrhnout kuchyň, ze které se vám nebude chtít pryč. V aktuálních realizovaných kuchyních nejčastěji kombinujeme přírodní materiály s vysokým leskem. Naopak sametově matné provedení vynikne v kombinaci s výraznými prvky skla a kamene. Naší 3D vizualizací získáte pohled na celkovou místnost, včetně osazení dalších prvků, jako jsou nábytek a dekorace.

Stoprocentní zákaznický servis

Každý zákazník a jeho plánovaná kuchyně na míru si zaslouží stoprocentní zákaznický servis. Jste tu od toho, abyste nám řekli své sny, přání a představy. U nás se kuchyň tvoří postupně, během konzultací s našimi odborníky. U dobré kávy si projdeme již hotovou 3D Vizualizaci. Spolu s kuchyní se většinou zákazníci často rozhodnou pro změnu vybavení ostatních částí interiéru. Pokud se vás to také týká, můžete se nakonec rozhodnout pro změnu materiálu. V tomto případě se již nemění cena práce (při výběru například dražší desky umíme upravit cenu pouze o náklad, ale už bez marže). Vytvořte zajímavý kontrast pro dosažení harmonie ve vašem interiéru. S plánováním ostatních částí bytu vám také rádi pomůžeme.

V případě, že se pro naši nabídku nakonec nerozhodnete, je ZDARMA.

ůže vám mluvit o různých odstínech oranžové a červené, o obrysu hor na horizontu nebo o klidném moři. Ale dokud to neuvidíte na vlastní oči, nikdy to nebudete opravdu rozumět. A tak je to i s návrhem nábytku nebo kuchyňských linek – 3D vizualizace nám umožňuje vidět západ slunce.

Další články