3D vizualizace nábytku

vybavení, ale také celého interiéru. Pomocí softwaru vám designér vytvoří prvotní 3D vizualizace a náhledy na jednotlivé segmenty. Získáte možnost podívat se dovnitř jednotlivých dílců. Navíc budou všechny kusy nábytku pečlivě vloženy do virtuálního interiéru, takže si budete moci prohlédnout váš budoucí domov z různých úhlů a prostorem se také virtuálně projít.

Navrhnuto k dokonalosti

Toužíte po prostoru, kde každá věc má své místo a navíc reprezentuje vaši osobnost? Toto přání vám splní naše vestavěné skříně a nábytek na míru ENPF. Šatna a úložný prostor je součástí moderního bydlení. Není to pouhý luxus. Je to nutnost pro všechny, kteří chtějí mít přehled o všem. Nejen o své garderobě.

Každý návrh nábytku na míru je zcela jedinečný. Vždy vychází z potřeb a přání zákazníků. Naši designéři však musí brát v potaz i jiné parametry. Mezi nejdůležitější patří dispozice interiéru a cenový rozpočet. Dále je třeba vzít v úvahu současné potřeby všech členů v domácnosti, ergonomii, uživatelský komfort, bezpečnost a vkus. Veškerý nábytek je třeba navrhnout tak, aby i po letech pravidelného užívání dokonale plnil svůj účel. Všechny tyto parametry naši projektanti v ENPF zpracovávají ve prospěch zákazníků. 

Inspirací vám mohou být při plánování vašeho interiéru naše již zhotovené zakázky. Přijďte si k nám pro svůj 3D návrh nábytku na míru. Rádi vám také naceníme zpracovanou vizualizaci jiného dodavatele. ZDARMA!

Vše v dokonalé harmonii

Všechno bude dokonale sladěné. Každá barva, každý tón, každý materiál. Světlé plochy budou volně navazovat na tmavé. Teplá mísa na vzdušnější. Lesk doplní mat. Kámen se vystřídá s textilií. Vše bude pečlivě promyšlené do posledního detailu. Protože jedině dokonale sladěný interiér vypoví to nejlepší o charakteru a vkusu jeho majitelů.

Barvy jsou opojným lektvarem, který ve chvilce, coby mávnutím kouzelného proutku, promění vaši náladu. Dobře sladěný interiér ve vás probudí příjemný pocit domova. Už jste si někdy všimli, jak magicky na vás působí jednotlivé barevné tóny? Víte přesně, který přírodní materiál vás příjemně uklidní? A která barva vám vykouzlí úsměv na tváři?

Nechte si od našich designérů navrhnout interiér, který se stane vaším domovem. Pomocí 3D vizualizace získáte pohled na celkovou místnost, včetně osazení dalších prvků, jako je světlo či elektronika.

Nepřekonatelný zákaznický servis

Každý náš zákazník si při plánování vestavěných skříní a nábytku na míru zaslouží stoprocentní zákaznický servis. Řekněte nám své sny, přání, touhy. My je proměníme ve skutečnost. U nás se nábytek na míru tvoří pozvolna. Během konzultací s našimi odborníky si u dobré kávy projdete již hotovou 3D vizualizaci a provedeme případné úpravy.

Máte představu o svém interiéru, přesto jste se však rozhodli pro luxusnější dekor nebo výběr kvalitnějších materiálů? U již hotové 3D vizualizace je možné provést změny. V takovém případě se nemění cena práce. Při výběru cenově rozdílného materiálu umíme upravit cenu pouze o náklad, ale už bez marže. Po odsouhlasení veškerých úprav připravíme finální cenovou kalkulaci. Pokud se nakonec pro naši nabídku nerozhodnete, je stále ZDARMA.

Další články